Методичні об’єднання в ДНЗ

Звіт про проведення II засідання районного методичного об’єднання ДНЗ № 11 «Сонячний»

 21 березня 2017 року у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося II засідання районного методичного об’єднання вихователів за темою: «Музика та сенсорне сприйняття».

В теоретичну частину увійшли доповідь «Розвиток музично-сенсорних здібностей у дітей» – доповідач керівник методичного об’єднання,вихователь Малюк Т.А.,відео-презентація «Музично-дидактичні ігри» – доповідач вихователь Баєва Л.А.

У практичній частині гості мали можливість переглянути  заняття  музичного керівника Ляшенко Л.М. з елементами сенсорики «Музична подорож», де діти молодшої групи здивували всіх присутніх своєю непередбачуваністю,артистизмом та здібностями. Цікавим був фрагмент логоритмічного заняття «Прогулянка весняним лісом»,який продемонструвала логопед Стешенко Т.В.

Вже традиційним є майстер-клас психолога Матви А.В. «Насипна мандала в розвитку сенсорного сприйняття»,де гості мали змогу відчути на собі позитивний вплив мандалотерапії.

Засідання пройшло з користю для присутніх і всі вихователі  приймали активну участь.


День «відкритих  дверей»

                                   

16.03.2017р. в ДНЗ № 4 «Теремок» був проведений День «відкритих  дверей». Батьки вихованців мали змогу відвідати заняття, прогулянки, режимні моменти, а ввечері  – стали учасниками семінару – практикуму «Інноваційна діяльність в ДНЗ». Під

 

час семінару педагоги  розповіли яка проведена робота з впровадження інноваційної методики «Лялька як персона» та презентували сенсорну  кімнату для проведення розвиваючих занять  в дошкільному  закладі.


31 січня 2017 року у ДНЗ №11 “Сонячний” відбувся районний семінар-практикум з метою передачі досвіду щодо впровадження  соціально-економічної програми “Афлатот”. На семінарі були  присутні:  методист Старобільського районного методичного кабінету Коновалова Н.Б., вихователі-методисти та вихователі ДНЗ Старобільського району.

В теоретичній частині семінару педагоги ознайомилися з  метою вивчення програми «Афлатот», актуальністю економічної освіти для дітей дошкільного віку та перспективами діяльності ДНЗ №11 «Сонячний» щодо впровадження програми «Афлатот».

Практична частина містила в собі перегляд заняття з дітьми старшої групи на тему «Казка про копійку» та практичні вправи для вихователів, де вони мали змогу відчути себе маркетологами.

Зустріч пройшла плідно та насичено і стала стимулом для застосування  програми «Афлатот» в інших ДНЗ Старобільського району.

 


 

27.01.2017р. в ДНЗ № 4 «Теремок» відбулося  засідання  центру з інтелектуального розвитку дитини  на тему: «Педагогіка  розуміння» для вихователів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів  Старобільського району.

Під час засідання з педагогами був проведений тренінг «Практика реалізації педагогіки розуміння» та відкритий перегляд заняття з використанням інноваційних технологій.