10 листопада 2016 р. гості з Львівської та Тернопільської областей відвідали Чмирівський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія». за давньою українською традицією учні закладу зустріли їх хлібом-сіллю та театральним дійством, головними героями якого стали Остап Бендер та Кіса Вороб’янінов персонажі відомого роману Ільфа та Петрова «12 стільців» (бо, як відомо, саме з боку села Чмарівка Остап прийшов до Старгороду).

dscn4372

Для шановних гостей була проведена екскурсія закладом. Учні-екскурсоводи познайомили їх з історією створення та експозиціями гімназійних музеїв: етнографічного музею «Світлиця» та краєзнавчого «Музею історії села Чмирівка». Особливо гості зацікавилися експонатами-подарунками місцевої жительки – народної майстрині Мойсеєнко Марфи Василівни. На згадку про зустріч учні подарували гостям вишиті майстринею фіранки та буклети, що розповідають про історію та сьогодення села Чмирівка.

img_20161110_095456

Потім гостей запросили на свої уроки учні 4 класу (урок читання) та 10 класу (урок української літератури). Боднар Ігор Романович провів майстер-клас з писанкарства для учнів 5 класу.

dscn4377

dscn4375

З особливостями власної виховної системи «Земля моя – земля моїх батьків» учителів із Західної України познайомили члени учнівського парламенту гімназійної дитячої республіки «Сонцекрай». Детальніше вони зупинилися на роботі по реалізації проекту «Україна єдина» та поділилися своїми враженнями від екскурсійних поїздок по західних областях. До цієї розмови залучилися й гості, розповівши про свої області та презентувавши їх найкращі краєвиди. Наостанок учителі запросили дітей та вчителів закладу до себе в гості до Львівської та Тернопільської областей.

img_1088

Залишити відповідь