Засідання постійно діючого семінару ЗДНВР

16 грудня  2016 року на базі  Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2 (директор Мордовцева  Н.П.) відбулося засідання постійно діючого семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Організація науково-дослідної та інноваційної діяльності в загальноосвітньому навчальному закладі».

Методичний захід мав на меті показати необхідність науково обгрунтованого впровадження сучасних технологій в практику роботи шкіл; стимулювати учасників семінару до пошуку, творчості; створити умови для обміну досвідом роботи, педагогічними знахідками та професійного зростання.

Плясуля Марина Надірівна, керівник постійно-діючого семінару ЗДНВР, ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою  з питання, яке розглядалося на засіданні.

Бондаренко Т. А., заступник директора з НВР Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст.. №2 , поділилася досвідом  визначення готовності вчителів школи  до інноваційної діяльності шляхом проведення моніторингу. Анкети, запропоновані Тетяною Анатоліївною, були заповнені  учасниками семінару, тобто кожен заступник мав можливість визначити  рівень своєї готовності до запровадження інновацій.

 

Шпак І.В., заступник директора з НВР Курячівської ЗОШ,  запропонувала своїм колегам  ознайомитися з класифікацією  інноваційних технологій.

Петренко Г.А., заступник директора з НВР Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст.. №3, надала слухачам постійно-діючого семінару алгоритм вибору  інноваційної технології загальноосвітнім  навчальним  закладом.

Бикова С.С., заступник директора з НВР Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст.. №4, розкрила секрети проведення експертизи  інноваційної діяльності, запровадженої в ЗНЗ.

Досвідом та особливостями проведення дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня в Старобільській гімназії поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Дарій В.С.

Про свої здобутки в дослідно-експериментальній роботі локального, тобто місцевого рівня,  розповіла заступник директора з НВР Нижньопокровської ЗОШ Кононенко О.М.

А на завершення семінару колеги з Вишневської ЗОШ Сирова Н.І. та Бондар С.А. поділилися своїм досвідом запровадження у навчально-виховний процес  технології перевернутого навчання «перевернутий клас» та використання веб-квестів.  Світланою Анатоліївною та її колегами по школі вже розроблений  різдвяний веб-квест  за твором М.Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Впродовж тижня учні будуть працювати над завданнями – квестами  з біології, географії, фізики,  мистецтва,  математики. Їх чекає захоплююче дійство. Переможці у дарунок отримають  книжечку  великого автора.

Сподіваємося, що проведене засідання сприятиме  удосконаленню компетентності заступників директорів з навчально – виховної роботи в оволодінні інноваційними формами роботи з педагогічним колективом.

 

Залишити відповідь