Тиждень англійської мови

Звіт

Старобільській гімназії

про проведення тижня англійської мови

        Впродовж з 12 по 18 грудня 2016 року в Старобільській гімназії було проведено тиждень англійської мови, який був присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови.

Метою проведення тижня стали:

 • удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови;
 • розширення світогляду та ерудиції учнів;
 • розвиток творчих здібностей , естетичних смаків учнів;
 • поглиблення знань учнів про творчість В. Шекспіра
 • виховання інтересу до вивчення англійської мови

Звіт

Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів 2

про проведення тижня англійської мови

   У рамках Тижня з 12 грудня 2016 р. по 18 грудня 2016 р. у навчальному закладі проходила виставка-презентація та конкурс відеопрезентацій,  присвячених життю та творчості В. Шекспіра.

Прес-реліз

Тиждень англійської мови

в Байдівській ЗОШ І – ІІ ступенів

з 12.12.2016 по 18.12.2016 р.

Протягом цього тижня в школі проводились

 • Брейн-ринг для учнів 8 – 9 класів

 • Конкурс на кращого знавця англійської мови серед учнів 5 – 6 класів

 • Захід, присвячений 400-й річниці з дня смерті В. Шекспіра (літературний вечір)

 • Відкритий урок у 7-му класі за творчістю В. Шекспіра

 • Конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера»

 

 • Парад англійських дитячих віршів
 • Виставка кращих зошитів серед учнів молодших класів

Звіт

 Бутівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

З 12.12.2016 по 16.12.2016 р. в Бутівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів проходив тиждень іноземної (англійської) мови. Протягом п’яти днів були проведено різноманітні конкурси, виставки, змагання. Відкриття тижня відбулося в понеділок. На лінійці було повідомлено план тижня англійської мови.

Змагання на найкращу розфарбовану літеру .

Виставка « Англійська у нашому повсякденному житті»

Конкурс  « Найкраща стінгазета»

Інтелектуальна – розважальна гра “In the world of English”

Позакласний захід “Merry Christmas

Позакласний захід «Shakespeare`s party»

Звіт про проведення  тижня англійської мови

Старобільської ЗОШ №1 I-II ступенів.

12.12.2016 року пройшов конкурс малюнків «UK though the eyes of children» серед учнів 4-5 класів

13.12.2016 р. вчитель англійської мови провела віртуальну екскурсію до Британії та Лондону за допомогою презентації «Королівський Лондон» для учнів 8-9 класів

14.12.2016 р. День англійської мови. Конкурс виразного читання уривків п’єс та сонетів Шекспіра  (7-9 класи)

15.12.2016 р.  пройшла інтелектуальна вікторина «Holiday in Britain» серед учнів 4-5 класів

Прес-релiз

Старобільської ЗОШ І ступеня №1

щодо проведення Тижня англійської мови

У Старобільській ЗОШ І ст.№ 1 з 12.12.2016 по 16.12.2016 року був проведений «Тиждень англійської мови», який був спрямований на реалізацію президентської програми щодо оголошення 2016 рік роком англійської мови.

У перший день було оголошено про початок тижняанглійської мови (оформлення стенду англійською мовою та оформлення школи плакатами, постерами з формами знайомства,привітання, прощання  i таке інше).

Заходитижняпроходилинаурокаханглійськоїмови з використанням мультимедійних презентацій, що викликалонабагатобільшийінтересіхорошуактивність учнів.

Мета тижня: підвищитимотивацію до вивчення англійськоїмови; розширити,закріпитиісистематизуватимовнізнання і навички; мотивувати учнів до придбання нових знань про країну, мова якої  вивчається, пошуку i подальшому використанню інформації; розвивати креативне мислення учнів, навички самостійноїтворчої роботи; стимулювати потребу у використанні англійськоїмови в різних ситуаціях; розвивати соціокультурну компетенцію учнів.

Проведеннятижняанглійськоїмовипоказує,що невимушена i психологічно підготовлена мовна атмосфера в школі сприяє прояву індивідуальних можливостей усіх дітей з різним рівнем знань. Проведені заходи дозволили залучити до роботи усіх учнів,були передбаченірізніформироботи (парна, групова, індивідуальна), а також різноманітні види діяльності, де кожен мігзнайтизайняттявідповіднодо своїх здібностейі інтересів.

Підчаспроведеннятижнябула створена позитивна яка мотивувала учнів до подальшого вивчення англійської мови.Учнiотрималидодаткові можливостізастосування знань, уміньі навичок з англійської мови.

Підчас тижняанглійськоїмовибулопроведено різноманітні заходи.Iнсценiзацiю казки“ThePrettylittlemitten” провелаIващенкоА.Ю. для учнiв1-х класiв; перегляд мультфiльму “MagicEnglish”, де діти закріпили знання з англомовних тем; конкурс святкових листівок “TheChristmascard” для учнiв 2-х класiв та конкурс читачiв “ Myfavouriterhyme” для учнiв 3-х класiв, провела вчитель англійської мовиШаповаловаН.Л.; шкільний лексичний марафон “HowdoyouknowEnglishvocabulary” для учнiв2, 3, 4-х класiв провела вчитель англійської мовиШаповаловаН.Л.; вiкторину “Foodanddrinks. It’sdelicious” для учнiв 3-х класiв провела вчитель англійської мови Денисенко Ю.В.; турнiр знавців англійської мови “ThebestinEnglish”дляучнiв 3,4-х класiв провели  вчителi англійської мовиШаповаловаН.Л. та Денисенко Ю.В.

Завершивсятижденьанглійськоїмовипідведенням підсумків, нагородженням івідміннимиоцінками.

Звіт про проведення  тижня англійської мови

Калмиківська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Вч. англійської мови: Калініна Лілія Іванівна

Іноземна мова — це не просто навчальний предмет, це — скарбниця іншомовної культури. Процеснавчанняіноземноїмовинацілений на до­сягненняпрактичної мети — формуваннявмінь та навичокіншомовногоспілкування, щоозначаєзасвоєннямовногоматеріалу.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо, й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

На виконання наказу МОН України № 1/9-614 від 22.11 2016 року щодо заходів , присвячених офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та з метою популяризації вивчення англійської мови    з  12 по 18 грудня 2016 року  в Калмиківській ЗОШ І – ІІІ ступенів був проведений Всеукраїнський  «Тиждень   англійської мови» .

Відкриттятижняурочистовідбулося на лінійці, де учні школи розповіли про значення англійської мови  не лише для суспільства в цілому, а й для кожної людини окремо.

На початку тижня  шкільним бібліотекарем, Кутовою С.Ш.,була оформлена виставка навчальної літератури, газет,  журналів, художньої літератури, нових видань для дітей англійською мовою.

Для учнів 3 та 4 класів була проведена гра-вікторина “AreyougoodatEnglish?”. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності. Перемогу отримали учні 4 класу.

 

Учні 8 класу підготували доповіді про видатних письменників Британії і ознайомилися не лише з творчістю Шекспіра, а й з творчістюДжорджа Байрона,Роберта Бернса та інших.

Діти виготовили  власними руками театр тіней  та зіграли невеличку  частину трагедії  Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

ПРЕС-РЕЛІЗ

Всеукраїнського «Тижня англійської мови»

з нагоди закриття Року англійської мови в Україні

з 12 по 18 грудня 2016 року

у Вишневській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів

Відповідальні за проведення заходів: К.М. Плахотя – вчитель англійської мови, Т.С. Гладиш – вчитель англійської мови.

Протягом тижня було проведено:

 • З 12 по 18 грудня – Виставка присвячена життю та творчості Уільяма Шекспіра «Shakespeareisalive. Не isimmortal»;
 • З 12 по 18 грудня – Вікторина «Crosswordpuzzles» для учнів 3-11 класів;
 • 14 грудня – Виховний захід з елементами театралізацій присвячений 450 річниці пам’яті Уільяма Шекспіра для учнів 4 – 11 класів;
 • 15 грудня – Квест «FunnyEnglish» для учнів 1-4 класів.

 

 

Залишити відповідь