Засідання районної творчої групи вчителів початкових класів

16 лютого 2017р. на базі Старобільської ЗОШ І ст. №1 пройшло розширене засідання районної творчої групи вчителів початкових класів, у роботі якого взяли участь керівники методичних об’єднань шкіл району.

В рамках роботи творчої групи вчителі мали можливість ознайомитися з досвідом роботи  колег, які стали переможцями конкурсу «Вчитель року», з питань впровадження сучасних освітніх технологій .

Вчитель  Старобільської ЗОШ І ст. №2 Белименко Н. В. розповіла про власний підхід до використання проектної  технології в виховній та позакласній роботі.

Вчитель Половинкинської ЗОШ І-ІІІст. Новікова А.І розповіла  про новітні технології ,які використовує в роботі та як  виховує  в своїх учнів  вміння співпереживати

Вході майстер – класу ,який провела Шейко С. І. вчитель Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчителі мали можливість опановувати окремі методи роботи технології розвитку критичного мислення та інтерактивного навчання  і з задоволенням розвивали вміння складати сенквейн.

Також цікавими для всіх присутніх стали виступи   учасників проекту «Збудуємо країну разом» – вчителів Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Старобільської ЗОШ І ст. №1  Гладкової І. В. та  Домарєвої О.  А.

Залишити відповідь