Святкування Міжнародного дня Миру у ЗНЗ та ДНЗ району

 

У рамках святкування Дня Миру 21 вересня 2017 в  загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Старобільського району відбулися ряд заходів, так у КДНЗ (ясла-садок) №8 “Джерельце” відбулися наступні заходи до « Міжнародного дня Миру» : 

  • діти малювали на асфальті українські обереги, національні символи, вісників миру – журавликів та голубів. Дошкільнята із захопленням розповідали про свої малюнки та бажали миру рідній країні;
  • в старших,середній та молодшій групах були проведені заняття, бесіди, розглядання ілюстрацій на загальну тему «Найдорожче що є в світі – мир і злагода серед людей планети».
  • на заняттях з зображувальної діяльності діти з натхненням власноруч виготовляли символ миру – білокрилих голубів. Вихованці групп оформили їх у вітальну листівку і разом з побажанням мирного світлого неба подарували їх своїм рідним.

У  Підгорівській ЗОШ І-ІІІ ст.  учнями школи проведено  флешмоб .

Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні 1-4  класів та 5-6 класів  Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь у створенні малюнку на асфальті «Я малюю МИР!», «Хай буде МИР на всій Землі!». Також було проведено флешмоб-привітання «Хай завжди буде мир!».

 

 

Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

Залишити відповідь