Семінар вчителів української мови та літератури

Першого листопада 2017 року відбувся науково-методичний семінар учителів української мови та літератури «Розвивальний аспект уроків української мови та літератури в умовах компетентісного навчання». Учителі української словесності Старобільського району розбиралися з тим, як пов’язані формування предметних, галузевих і ключових компетентностей з розвитком умінь і навичок учнів, яким чином можна поєднати на одному уроці десять ключових компетентностей, наскрізні тематичні лінії та традиційні змістові лінії програми, які особливості роботи за оновленими програми, чому важливо розвивати не лише інтелектуальні, а й творчі здібності учнів і яким чином це можна реалізувати на уроках мови та літератури.

Цікавим і корисним був перегляд відеорекомендацій, наданих доцентом НПУ ім. М.П.Драгоманова, редактором часопису «Дивослово» Юлією Романенко, щодо необхідності використання на уроках мови комплексних вправ та принципів їх створення.

Своїм досвідом роботи з теми поділилися вчителі шкіл Старобільського району Валентина Прокопіївна Жерелій (учитель Шульгінська ЗОШ І – ІІІ ст.), Інеса Миколаївна Бережна (Нижньопокровська ЗОШ І – ІІІ ст.) та Ірина Володимирівна Шпак (Курячівська ЗОШ І – ІІ ст.). Їхні виступи збагатили методичну скарбницю колег новими способами опрацювання навчального матеріалу та прийомами підвищення успішності учнів.

Подібні зустрічі посідають чільне місце в системі підвищення кваліфікації педагогів у міжатестаційний період та сприяють розкриттю творчої індивідуальності учителів-членів РМО.

Залишити відповідь