Прес-реліз про проведення Всеукраїнського диктанту та Дня української писемності у закладах загальної середньої освіти Старобільського району

9 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови, «Українське радіо» провело 17 за ліком радіодиктант національної єдності. Девізом цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Саме тому, з метою популяризації української мови та виховання національно-патріотичної свідомості учнів, працівники Старобільського РМК, учні, педагогічні працівники, батьки, представники громадськості  усіх закладів загальної середньої освіти Старобільського району долучилися до його написання. Фотозвіт додається.

Написання диктанту методистами Старобільського РМК

 

 

Випускники  10, 11 класів Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  активно залучилися до написання ХVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Наші пісні». Диктант писало 22 учні 10-11-х класів та педагогічні працівники.

 

В День української мови та писемності 9 листопада у Старобільській
ЗОШ І ступеня №1 учні та вчителі школи взяли участь у написанні
Всеукраїнського диктанту національної єдності

 

9 листопада в гімназії відзначали День української писемності та мови. День розпочався акцією «Говоримо українською». 10-11 класи та класні керівники взяли участь у радіо диктанті національної єдності. Учні 11 класу підготували усний журнал «Любити рідну мову» для 10-х класів, у якому підкреслили красу українського слова та української пісні у творах відомих український поетів та письменників. Учні 6-Б класу випустили стінгазету з нагоди вшанування пам’яті Нестора Літописця.

 

 Старобільській ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4, святкове відкриття Дня української писемності. Літературно-музичне композиція «Шануймо рідне слово»( 5, 6, 10, 11 класи)

 

«День української мови та писемності» в Старобільській СЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Мета: навчити розумінню того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширити знання про красу і багатство української мови, ознайомити дітей з українськими звичаями; пробудити почуття національної гідності. Святкова інсталяція та твори написані учнями до дня української мови та писемності

 

 

 

Учні 6 та 8 класів під час написання диктанту Національної єдності, що пройшов під девізом “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”.

 

Найзавзятіші учасники диктанту Національної єдності СЗОШ №3.

 

 

Старобільська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 активно долучилася до написання ХVІІ  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч до участі  в заході, крім учнів, педагогів школи, приєдналися  тренери спортивного клубу «7Я», щоб перевірити свої знання з української мови. Учасники заходу залишилися задоволені результати.

Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою виховання національно-патріотичної свідомості в підростаючого покоління, учні та педагоги Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2 активно долучилися до написання ХVІІ  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що традиційно проводиться 9 листопада 2017 року. Диктант написали 60 учнів 8–11 класів та 7 педагогів школи 

Учні Калмиківської ЗОШ в кількості 33 учні також прийняли участь в написанні диктанту 

 9 листопада у Верхньопокровській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося загальношкільне свято «Лунай,  величне наше  слово!», присвячене Дню української писемності та мови. Всього у школі взяли участь у написанні диктанту 18 учнів, 9 вчителів, 4 робітники школи,  9 батьків.

Свято рідної мови «Лунай, величне наше слово!»
Верхньопокровська ЗОШ І-ІІ ст.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Верхньопокровська ЗОШ І-ІІ ст.

Учні Садківської ЗОШ також прийняли активну участь.

У Бондарівській ЗОШ І – ІІ ступенів також  активно долучилися до написання ХVІІ  Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – учні , вчителі , працівники закладу , батьківська громадськість.

Петрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

В Нижньопокровській ЗОШ І-ІІІ ст. 09 листопада 2017 року о 12.30 також відбулося організоване написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

д

 

 

 

Залишити відповідь