Прес-реліз Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 2 про проведення Тижня фінансової грамотності

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації № 05/05–4963С від 02.11.2017 року та листа Міністерства соціальної політики України від 25.10.2017 року №20973/0/2-17/21 щодо ВГО «Асоціація нової економічної освіти», в Старобільській ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2 було сплановано та проведено Тиждень фінансової грамотності з 06.11.2017 р. по 15.11.2017 р.

У рамках Тижня для учнів 6-го класу було проведено гру «Монополія».  Під час гри розвивалося логічне мислення учнів; вони вчилися аргументувати власну думку, приймати раціональні фінансові рішення, а також ефективно розподіляти власний бюджет і створювати заощадження.

Учитель  курсу «Фінансова грамотність», Філоненко Галина Василівна,  зацікавила та  залучила учнів 10-го класу до інтелектуальної гри «По сходинках бізнесу». За результатами гри кожен учень 10-го класу підвищив рівень свої фінансової грамотності, засвоїв основи раціонального використання фінансових ресурсів та відпрацював навички вмілого господарювання.

Учні 10-го класу також відвідали відділення «Приватбанку», де з ними було проведено інформаційну екскурсію щодо умов надання банком послуг клієнтам.

На  зустріч з учнями 9-11 класів були запрошені  й  працівники центрального відділення «Ощадбанку». Під час зустрічі представники банку проінформували учнів про умови надання банківських послуг, відповідно до  вікової  категорії.

Протягом Тижня в школі працювала виставка малюнків «Фінанси очима дітей».

Серед учнів11-го класу було проведено  конкурс творів на тему «Фінансова грамотність підлітків».

л

 

 

 

 

Залишити відповідь