ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!!! РЕЗУЛЬТАТИ

Які вони, сучасні діти,

Неначе у садочку квіти.

Для щастя й радості зростають,

В руках своїх весь світ тримають.

Красиві і талановиті

Їх погляди й думки відкриті.

Всі заслуговують уваги

Та особливої поваги.

А ще – любові й розуміння,

Бо це – майбутнє покоління.

Такі вони сучасні діти.

Старобільський районний методичний кабінет вітає з перемогою юні обдарування та педагогів, які готували їх до олімпіад та бажає не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії.

РЕЗУЛЬТАТИ 

11 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з  російської мови . Найкращі результати показали :

9 клас

 І місце            Мурзич Олеся  (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ІІ місце           Гаврилюк Едуард(Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4 )

ІІІ місце          Чумак Вікторія  (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

10 клас

І місце            Сагайдак Карина  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

ІІ місце           Вітченко Олеся (Старобільська гімназія),

ІІІ місце        Петренко Катерина  (Підгорівська ЗОШ І-ІІІст.)

                     11клас

 І місце            Шевцова Юлія  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2 ),

ІІ місце           Полякова Діана (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Хорольська Єлизавета ( ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІст»),

11 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Найкращі результати показали :

6 клас

 І місце            Бєлаш Олександр (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ІІ місце           Зінченко Єгор (Шульгинська ЗОШ І-ІІІст)

ІІІ місце          Лучкін Богдан  (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

Попова Софія (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІст. №4)

7клас

 І місце             Домарєва Анастасія (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Черниш Кирило (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4)

ІІІ місце          Захльостін Роман (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

8 клас

 І місце             Плосконос Єлизавета(Старобільська гімназія)

ІІ місце             Старікова Юлія (Петрівська ЗОШ І-ІІІст)

ІІІ місце          Шаров Євген (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

9 клас

І місце            Саакян Арсен (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Бондар Михайло (Шпотинська ЗОШ І-ІІст.),

Мірошникова Валерія( Вишневська ЗОШ І-ІІІст.)

ІІІ місце          Лучкіна Юлія(Чмирівський НВК «Школа-гімназія»),

                     10 клас

 І місце            Бойко Валерія (Старобільська  гімназія),

ІІ місце           Подгородецька Анастасія (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

                         Череменко Наталія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

ІІІ місце          Стасова Дар’я ( Підгорівська ЗОШ І-ІІІст.),

11 клас

І місце             Колесниченко Ілля (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3 ),

Перебийніс Діана ( Старобільська гімназія)

ІІ місце            Бутков Олександр ( Підгорівська ЗОШ І-ІІІст.),

ІІІ місце         Овчаренко Артем ( ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІст»),

Новікова Вікторія ( Чмирівський НВК «Школа-гімназія)

12листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання ( обслуговуючі види праці). Найкращі результати показали :

8 клас

 І місце            Ганзій Юлія (Старобільської СЗОШ І-ІІІст. №3),

ІІ місце           Остапенко Дар’я (Старобільська гімназія),

ІІІ місце         Акименко Катерина (Калмиківська ЗОШ І-ІІІст.)

9 клас

І місце            Калініна Валерія (Калмиківська ЗОШ І-ІІІст),

ІІ місце           Проказа Катерина (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4),

ІІІ місце        Мацнева Руслана (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2),

                    10 клас

 І місце            Гамаза Ксенія (Старобільська  гімназія),

ІІ місце           Чвильова Альбіна (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Арістова Аліна ( Лиманська ЗОШ І-ІІІст.),

11 клас

І місце            Соболь Анастасія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4 ),

ІІ місце          Солошенко Марія ( Старобільська гімназія),

ІІІ місце         Арістова Альона (Лиманська ЗОШ І-ІІІст).

12 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання (технічні види праці). Найкращі результати показали :

8 клас

 І місце            Проказа Артем (Старобільська гімназія),

ІІ місце            Пушин Дмитро (Старобільська гімназія),

9 клас

І місце             Фоменко  Дмитро (Старобільська гімназія),

ІІ місце            Безпалий Микита (Старобільський МНВК),

ІІІ місце         Колмиченко Сергій (Старобільська гімназія),

                     10 клас

 І місце             Севостьянов Єгор (Старобільська  гімназія),

ІІ місце           Медведєв Микита  (Старобільська гімназія),

11 клас

І місце            Череватий  Сергій  (Вишневська ЗОШ І-ІІІст. ),

ІІ місце          Ґудзик Микита  ( Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІст. №4),

ІІІ місце         Олійник Микола (Старобільська гімназія)

                   18 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. Найкращі результати показали :

8 клас

 І місце            Іванова Олександра(Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3),

ІІ місце           Верховод Влада (СтаробільськаЗОШ ІІ-ІІІст.№2 ),

ІІІ місце          Солтус Катерина (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

9 клас

І місце            Літашов Артем (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Фоменко Дмитро(Старобільська гімназія),

ІІІ місце         Крутько Катерина (Старобільська ЗОШ І-ІІст. №1),

                     10 клас

 І місце            Череменко Наталія(Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІст. №2),

ІІ місце            Мазаєв Максим(Чмирівський НВК «Школа-гімназія»),

ІІІ місце           Дубова Марина( Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3),

11 клас

І місце             Дубова Інна (Підгорівська ЗОШ І-ІІІст ),

ІІ місце          Череватий Сергій ( Вишневська ЗОШ І-ІІІ ст.),

ІІІ місце         Шевцова Юлія ( Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

19 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. Найкращі результати показали :

8 клас

 І місце              Кобець Анжела(Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

Іванова Олександра (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ІІ місце             Лисих Артем  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

Верховод Влада (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

ІІІ місце           Ковальова Любов (Петровська ЗОШ І-ІІІст)

Медведь Катерина (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

Гребенюк Єлизавета (Старобільська гімназія)

9 клас

І місце              Головко Карина(Старобільська гімназія),

ІІ місце            Мурзич Олеся (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3),

ІІІ місце          Бурцева Вікторія (Старобільська гімназія),

                     10 клас

 І місце             Дегтярьов Іван(Старобільська  гімназія),

                         Любімов Микола (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ІІ місце            Дубова Марина(Старобільська СЗОШ  І-ІІІст. №3)

                         Бойко Валерія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Сагайдак Каріна ( Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2),

Дудник Денис (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

11 клас

І місце              Колесниченко Ілля (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3 ),

Гєжина Аліна  (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ІІ місце             Олійник Катерина  ( Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Макогон Едуард (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4 )

19 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики. Найкращі результати показали :

7 клас

 І місце            Домарєва Анастасія (Старобільська гімназія),

ІІ місце            Лемонджаві Мегі (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Татаренко Юрій (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

8 клас

 І місце             Плосконос Єлизавета(Старобільська гімназія),

ІІ місце           Гудкова Олександра (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Гранкіна Анастасія (Старобільська СЗОШ ІІ-ІІІст. №3.),

Плужников Вадим (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

9 клас

І місце            Літашов Артем (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія),

 

ІІІ місце         Шем’якін Юрій(Старобільська CЗОШ І-ІІІст. №3),

                     10 клас

 І місце            Череменко Наталія (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІст. №2),

ІІ місце            Полулященко Поліна (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Забірко Єлизавета (Старобільська гімназія),

11 клас

І місце            Тараненко Анастасія (Старобільська гімназія ),

ІІ місце           Ґудзик Микита ( Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4),

ІІІ місце          Гоженко Ірина  (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2),

Сімонова Ірина (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!!!!!!!!!!

                        

Залишити відповідь