ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!РЕЗУЛЬТАТИ

 

 

 

 

 

25 листопада  2017 року відбувся  ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з  української мови та літератури . Найкращі результати показали :

7 клас

І місце            Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія)

ІІ місце          Свиридова Анастасія (Калмиківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце        Скороход Карина (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

8 клас

І місце             Бур’ян Софія  (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце           Довгопята Світлана (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

ІІІ місце         Гудкова Олександра (Старобільська гімназія)

9 клас

 І місце            Кондратьєва Вікторія  (Старобільська  гімназія)

ІІ місце            Корсун Роман (Старобільська  гімназія)

ІІІ місце          Крутько Катерина  (Старобільська ЗОШ І-ІІст. №1)

10 клас

І місце             Погорєлова Анна  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4)

ІІ місце           Вітченко Олеся (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Старикова Маргарита  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст.№ 4)

                     11клас

 І місце            Хорольська Єлизавета  (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

ІІ місце           Фоменко Катерина ( Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 4),

ІІІ місце         Кобиляцька Вікторія (Старобільська гімназія),

 

 

26  листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії. Найкращі результати показали :

11 клас

І місце             Кобиляцька Вікторія  (Старобільська гімназія),

ІІ місце          Несвітайло Артем ( Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2),

ІІІ місце         Павленко Каріна  ( Чмирівський НВК «Шола – гімназія»).

26 листопада  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії . Найкращі результати показали :

 

 

7клас

 І місце             Біда Софія  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст. №4),

ІІ місце            Мережко Людмила (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

Макарчук Максим (Чмирівський НВК «Школа-гімназія»)

ІІІ місце          Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія)

8 клас

 І місце             Булава Світлана (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»),

ІІ місце             Авраменко Богдан  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2),

ІІІ місце          Плосконос Єлизавета (Старобільська гімназія)

9 клас

І місце            Черкасова Вікторія  (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Дермильова Ліна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3),

ІІІ місце          Линник Сергій (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4).

                    10 клас

 І місце            Старикова Маргарита (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4),

ІІ місце           Бойко Валерія  (Старобільська гімназія),

ІІІ місце         Череменко Наталія ( Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2).

11 клас

І місце             Гєжина Аліна (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3 ),

ІІ місце            Болкун Наталія (Старобільська СЗОШ І-ІІІст. №3 ),

ІІІ місце          Фоменко Кристина  ( Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4).

 

Вітаємо переможців  !!!

 

 

 

Залишити відповідь