У Бондарівській ЗОШ пройшов “Тиждень біології”

Як ви вважаєте, яка із шкільних наук приваблює увагу дослідників природи і філософів, збуджує уми мільйонів людей, дає перспективу відкриття нових законів живої природи, вказує шляхи боротьби з важкими хворобами людини, впливає на продуктивність сільськогосподарського виробництва та вирішення проблем у продовольчих галузях, на кого покладено відповідальність за рішення такої глобальної проблеми, як охорона живих ресурсів природи? Так – це біологія.

До глибин такої незвичайної і багатогранної науки могли доторкнутися й учні Бондарівської ЗОШ, адже в стінах школи з 26 березня  по 30 березня 2018 року проходив тиждень біології.

В рамках цього тижня було проведено ряд  заходів.

У понеділок 26 березня – лінійка присвячена відкриттю тижня, беручи участь в яких учні з 5 по 9 клас розглядали цікаву літературу.

Протягом тижня учні брали учать у біологічній вікторині, презентували виставку витинанок, малюнків, тематичних стінгазет.

Завершився тиждень експрес – грою “Веселий потяг”, де учні згідно маршрутного листа подорожували біологічними станціями. Під час підведення підсумків учасники отримали нагороди.

Залишити відповідь