Обласний семінар вчителів англійської мови «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання англійської мови в контексті Концепції «Нова українська школа»

4 квітня 2018 року на базі Старобільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3  відбувся обласний семінар вчителів англійської мовиз елементами тренінгу  «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання англійської мови».

Jpeg

У роботі семінару взяли участь методист з англійської мови кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Луганського ОІППО Тарасова Ольга Анатоліївна, методист Старобільського РМК  та учителі англійської мови району.

Робота розпочалась з виступу Тарасової О.А. «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через компетентнісно орієнтований підхід до викладання англійської мови в контексті Концепції «Нова українська школа». Вона опрацювала  з вчителями програми затверджені МОН України, розгянула змістовні лінії, розповіла про календарно-тематичне,поурочне планування та ін..

Досвідом своєї роботи виступили вчителі:

  1. Силкіна Лариса Миколаївна – вчитель вищої кваліфікаційної категорії Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 “Прийоми підвищення мотивації на уроках англійської мови”.
  2. Петренко Галина Анатоліївна – вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист Старобільської СЗОШ -ІІІ ст. №3 “Складання мовного портфоліо учня – ефективна форма роботи на уроках англійської мови”.
  3. Козаченко Галина Геннадіївна – вчитель вищої кваліфікаційної категорії Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Потім методист ЛОІППО провела тренінг з учителями і  надала допомогу вчителям  з  питань розвитку та підвищення професійної компетентності, яка необхідна для активізації творчого потенціалу кожного вчителя англійської мови, який буде викладати у 1-х класах  в умовах Нової української школи.

Jpeg

Методичний кабінет висловлює подяку методисту ЛОІППО Тарасовій О.А. за наданий матеріал , плідну працю.

 

Залишити відповідь