Районний майстер-клас з розвитку дрібної моторики на базі КДНЗ№7

27 травня у закладі дошкільної освіти №7 «Оленка» міста Старобільська пройшов районний майстер-клас з розвитку дрібної моторики у дітей дошкільного віку. В заході взяли участь  методист Старобільського РМК Коновалова Н.Б., та педагоги 7 закладів дошкільної освіти.

Майстер-клас пройшов у дуже дружній атмосфері. Керівник ЗДО Іващенко А.Ю. розпочала роботу з використання методу фасилітаційної дискусії під час якого педагоги визначили ключові складові успішної дитини. Вихователь  Зіньковська А.С. на практиці показало важливість розвитку дрібної моторики у дошкільників починаючи з раннього віку. Колектив закладу здивував присутніх розмаїттям традиційних та інноваційних ігор з розвитку дрібної моторики. Найбільш за все колег зацікавили «Бізіборди» та «Розумні планшети» , які виготовлено вихователями та батьками власноруч.

Не залишив байдужими виступ практичного психолога Чернухи М.В., яка провела з учасниками майстер-класу енергетичну гімнастику для рук Йосиро Цуцумі.

На останок педагоги закладу запропонували виготовити декілька  інноваційних ігор для розвитку дрібної моторики, та продемонстрували універсальний дидактичний матеріал  «Палички Кюізенера» для розвитку  у дітей математичних здібностей бельгійського вчителя початкової школи Джорджа Кюізенера. Педагог Зіньковська А.С. звернула увагу колег на те, що даний дидактичний матеріал є багатофункціональним математичним посібником який можна використовувати з дітьми починаючи з 12 місячного віку. Використання «Паличок Кюізенера» дозволяє «через руки» дитини формувати поняття числової послідовності, розвиває не тільки дрібну моторику а й дитячу творчість, фантазію, пізнавальну активність, комбінаторні та конструкторські здібності.

Захід традиційно завершився підведенням підсумків та налагодженням партнерських стосунків між педагогами району.

 

 

Методист Старобільського РМК Коновалова Н.Б. зробила акцент на інноваційність та креативність педагогічного колективу ЗДО №7 «Оленка», який поділився з колегами цікавими практичними ідеями, які дійсно будуть корисні вихователям у подальшій роботі з розвитку дрібної моторики у дітей дошкільного віку.

Залишити відповідь