Семінар-практикум для завідувачів ЗДО та вчителів початкових класів

                                 На базі Старобільського комунального дошкільного навчального закладу №8 «Джерельце» 30 жлвтня 2018 року відбувся семінар-практикум для завідувачів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів.

Тема семінару-практикуму: «Наступність і організація співпраці дошкільних закладів та початкової школи».

КДНЗ№8 «Джерельце» гостинно зустрів усіх учасників семінару: вчителів початкових класів і завідувачів дошкільними закладами.

Перша доповідь завідувача КДНЗ№8 Луганської Олени Іванівни «Шляхи забезпечення наступності в роботі закладу дошкільної освіти і початкової школи.

Випускники дошкільного закладу привітали  гостей танцювальною                                                                                                                   композицією «Нехочухі».

Також учасники семінару відвідали інтегроване заняття старшої групи з використанням логіко-математичного та мовленнєвого розвитку і нетрадиційного малювання «У пошуках зими та подорож до диво – островів», яке провела вихователь старшої групи Шкрабалюк Євгенія Володимирівна.

Своїм досвідом «Нова українська школа: практична реалізація концепції» і «Наступність між дошкільною та початковою освітою зі стартом Нової української школи» поділились вчителі початкових класів Старобільської ЗОШ 1ступеня №1.

Вихователь – методист КДНЗ№8 Бур’ян Тетяна Вікторівна провела з присутніми макет батьківських зборів по співпраці КДНЗ-батьки-ЗОШ: «Психологічна підтримка та практична реалізація».

Діти старшої групи під керівництвом музичного керівника Павловської Лариси Михайлівни показали майстер-клас:Театралізована діяльність як засіб розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку «Казкові пригоди овочів на городі».

За круглим столом завідуючі дошкільних закладів та вчителі початкових класів обмінялися досвідом та обговорили актуальні питання перспективності й наступності ДНЗ та ЗОШ.

Методист районного методичного кабінету Коновалова Наталія Борисівна  підвела підсумки семінару та наголосила на необхідності активної співпраці між дитячими садками та школами: «Наступність між дитячим садком та початковою школою передбачає систему зав’язків, що забезпечує взаємодію основних методів навчання і виховання з метою створення єдиного безперервного процесу освіти на суміжних етапах розвитку дитини».

 

Залишити відповідь