ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД

 

 

  • 10листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зукраїнської мови та літератури.

Найкращі результати показали :

 

7 клас

І місце            Зінченко Єгор (Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце           Попова Софія (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце          Стародубець Аліна (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

8 клас

І місце            Домарєва Анастасія (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Скіпа Вікторія  (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце          Корнієнко Єлизавета (Старобільська гімназія)

9 клас

ІІ місце           Верховод Влада  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце         Плосконос Єлизавета  (Старобільська гімназія)

10 клас

 І місце            Кондратьєва Вікторія (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Тарасенко Єлизавета  (Старобільська гімназія)

ІІІ місце           Корсун Роман (Старобільська гімназія)

11 клас

І місце            Погорєлова Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІ місце          Старикова Маргарита (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце         Забірко Єлизавета  (Старобільська гімназія)

 

 

  • 10листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зЕКОНОМІКИ.

Найкращі результати показали :

 

11 клас

І місце           Дегтярьов Іван (Старобільська гімназія)

ІІ місце         Донченко Владислав (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце        Стасова  Дар’я (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ  ст.)

 

 

  • 11 листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зІСТОРІЇ.

Найкращі результати показали :

8 клас

І місце            Татаренко Юрій  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

І місце           Тарабановський Андрій (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце          Білоус Дар’я  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІ місце         Дуванська Варвара (Старобільська гімназія)

 

9 клас

 І місце            Анісімов Назар (Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце            Кравцов Володимир (Курячівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце           Бур`ян Софія (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.).

10 клас

І місце             Літашов Артем (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Фоменко Дмитро (Старобільська гімназія)

ІІІ місце         Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце             Вітченко Олеся (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Мальцева Марія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

 

 

  • 17 листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зБІОЛОГІЇ.

Найкращі результати показали :

8 клас

І місце            Завадська Поліна (Старобільська гімназія)

ІІ місце          Павленко Вікторія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце         Чистякова Катерина (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

 

9 клас

 І місце            Верховод Влада  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце          Денисенко Діана  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

10 клас

І місце             Черкасова Вікторія (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце         Гагаркін Ярослав (Калмиківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце             Тихонова Сніжана (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Плосконос Ангеліна (Старобільська гімназія)

 

 

  • 17 листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зАНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

Найкращі результати показали :

8 клас

І місце            Бондар Олександра  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІ місце          Бондаренко Даниїл (Старобільська гімназія)

ІІІ місце         Татаренко Юрій (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

 

9 клас

І місце            Іванова Олександра  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

І місце            Лисих Артем      (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце           Маякова Єва   (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІ місце           Супрн Ірина (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце          Войтенко Данило (ОНЗ «Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст.»)

ІІІ місце           Ковальова Любов (Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

10 клас

І місце             Головко Карина (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Кокая Маргарита (Старобільськагімназія)

ІІ місце            Грех Єлизавета   (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІ місце           Добровольська Анна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце         Бакуліна Інна  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце          Осіпова Катерина (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце          Дубова Марина (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

І місце          Дегтярьов Іван (Старобільська гімназія)

ІІ місце         Носова Поліна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце       Бойко Валерія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце       Погорєлова  Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце       Беспала Ірина   (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

 

  • 18 листопада 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад зПРАВОЗНАВСТВА.

Найкращі результати показали :

 

9 клас

І місце            Пащенко Вадим (Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце           Лазуренко Катерина(Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

10 клас

І місце             Головко Карина (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Дермильова Ліна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце          Григоренко Юлія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце          Бойко Валерія (Старобільська гімназія)

ІІ місце         Решетняк Альона(Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце       Вітченко Олеся (Старобільська гімназія)

Залишити відповідь