Міжнародний день заощадження

31 жовтня — народилась ідея, яка полягає в тому, щоб «на згадку про перші збори ощадних банківських інститутів всіх країн» щороку відзначати цей день, як Всесвітній день заощаджень (накопичень). Італійський професор Равизза проголосив цей день Міжнародним днем економії.

Однак присвятили цей день, відповідно до задуму його творців,  не тільки з метою економії грошей, але й економії в широкому сенсі цього слова: економії часу, сил, дбайливого ставлення до речей.

Освітнім закладам Старобільського району було запропоновано матеріали для проведення заходів щодо підвищення  рівня фінансової грамотності в учнів  початкових, середніх та старших класів.

Учні початкових класів перевірили, що вони знають про гроші, для чого вони потрібні і як з ними поводитися, а також переглядали  серії з мультфільму “Поради тітоньки Сови”.

Учні 5-9-х класів долучилися до інтернет-квесту «Сім кроків із фінансових знань» та пройшли тест «Чи будете ви багатими?».

Учням  старших класів були надані поради щодо складання сімейного бюджету та представлені його основні складові: планування, витрати і заощадження.

До проведення Дня заощадження долучилися учні та вчителі Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шульгинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старобільської ССЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст.№2, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст.№4, Проїжджанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Старобільскої ЗОШ І ступеня №1, Старобільскої ЗОШ І-ІІ ступенів № 1.

Дякуємо вчителям та учням шкіл, які провели заходи для підвищення рівня фінансової грамотності у своїх  закладах освіти.

Учні старших класів Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  взяли участь в обласному етапі турніру з фінансової грамотності, на якому презентовано відеоролик  команди «Бізнесмени» та створено презентацію на тему «Що ми знаємо про правила поводження з грошима».

У рамках тижня фінансів, який проводився з 5 по12 листопада, було проведено опитування  серед працівників школи та старшокласників «Чи аналізуєте ви  свої прибутки та витрати, заощаджуєте чи зберігаєте накопичення?». Матеріали розміщені на сайті Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. http://pidgorivska-stb.at.ua.

 

Залишити відповідь