Відбувся семінар-практикум вчителів біології

Відповідно до плану роботи Старобільського РМК  05 грудня 2018 року на базі Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум   вчителів біології на тему «Педагогічна майстерність вчителів як умова  успішного  формування в учнів  предметних компетенцій». У роботі семінару  взяли участь  вчителі біології  шкіл Старобільського району , завідувач Старобільського РМК, яка здійснює науково-методичний супровід  роботи методичного об’єднання вчителів біології.

Неабиякий інтерес викликав у учасників семінару майстер-клас учителя біології Старобільської СЗОШ І-ІІІст. №3 Нещерет Оксани Валентинівни на тему «Формування  ключової компетентності  – уміння самостійно вчитися». Усі вчителі занурилися  в роботу майстер-класу, з цікавістю виконували  завдання в групах із використанням комп’ютерної технології навчання.

Цікавим та корисним  був виступ  учителя біології  Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст., яка  поділилася досвідом своєї роботи  з теми «Підприємницьке тло  уроків біології». У своєму виступі Ольга Григорівна розкрила шляхи реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» на уроках біології.

Керівник РМО  вчителів біології  Коломієць Л.М. провела  з колегами практичне  заняття щодо  розв’язування задач  з молекулярної біології  та генетики.

Учитель біології  Старобільської гімназії  Федосюк О.В. зробила огляд  фахових періодичних видань. У своєму виступі вона акцентувала увагу на матеріалах що стосуються  формування  компетенцій  учнів  та сприяння  їх реалізації  в практичній діяльності.                            

 

Залишити відповідь