Звіт І засідання Районного методичного об’єднання вихователів у КДНЗ №3

06.12.2018р. у КДНЗ № 3 “Дзвіночок” відбулося методичне об’єднання на тему “Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою нетрадиційних технік у різних видах діяльності”.

 

Засідання РМО розпочалося з реєстрації присутніх та привітання учасників РМО завідуючою Кузнецовою Оленою Олександрівною.

Далі, вихователь-методист  Вєтрова Н.С. повідомила тему, яку заплановано розібрати на засіданні та ознайомила з порядком денним.

     

Вже традиційно захід відкривали візитною карткою закладу вихованці старшої та середньої груп, які виступили на степ-платформах, чим і привітали гостей.

Далі з доповіддю «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами образотворчого мистецтва» виступила вихователь молодшої групи Стреблянська В.А.

Потім  вихователем ясельної групи Олійник О.С. була представлена відео-презентація на тему «Нетрадиційні техніки малювання» з докладною розповіддю про ці техніки.

На останок, був проведений майстер-клас із учасниками методичного об’єднання, вихователем молодшої групи Михальченко О.І. на тему «Нетрадиційні види малювання».

Завершилося засідання районного методичного об’єднання підбиттям підсумків почутого та побаченого. А також методист районного МК Коновалова Наталія Борисівна дала свої рекомендації щодо подальшої роботи нашого закладу з цього спрямування.

Залишити відповідь