ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!

  • 08 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії. Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Татаренко Юрій  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІ місце             Толстухов Олександр   (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце           Скіпа Вікторія (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце             Куклін Костянтин(Підгорівська  ЗОШ І-ІІІ ст. )

ІІ місце           Іванова Олександра (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце           Гудкова Олександра (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Довгопята  Світлана (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

10 клас

І місце             Літашов Артем (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Конратьєва Вікторія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце           Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце             Погорєлова Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІ місце           Тихонова Сніжана  (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Павлова Дарина (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Дегтярьов Іван  (Старобільська гімназія)

 

 

  • 09 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія )

ІІІ місце             Лопатін Данило (Старобільськагімназія)

9 клас

І місце             Плужников Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце           Баженова Ксенія (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

10 клас

І місце             Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Сергієнко Єлизавета (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

11 клас

І місце             Полулященко Поліна (Старобільська гімназія)

 

 

  • 09 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.  Найкращі результати показали :

10 клас

І місце             Калюжна Анастасія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце           Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце             Сагайдак Каріна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІ ст. №2)

ІІ місце           Плосконос  Ангеліна (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Соболь Дар’я  (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

 

 

Залишити відповідь