ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА БАЗІ БАЙДІВСЬКОЇ ФІЛІЇ

Відповідно до плану роботи Старобільського районного методичного кабінету на базі Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст. 14 грудня  2018 року відбувся районний семінар вчителів англійської мови, трудового навчання, зарубіжної літератури, біології та української літератури з теми «Використання проектних технологій в діяльності ЗЗСО».

Розпочався семінар виступом директора Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст. Бєлікової Ю.М., яка підготувала презентацію з  теми семінару «Використання проектних технологій в діяльності ЗЗСО».

Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавими та корисними для учителів були:  

І. ДЕМОНСТРАЦІЯ ФРАГМЕНТІВ УРОКІВ:

  • ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ КОЗАЧЕНКО Г.Г. «ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»
  • ВЧИТЕЛЯ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ШОВКОПЛЯС О.А. «ПРОЕКТУВАННЯ ВИРОБІВ. ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБЛЕННЯ. ПРИЙОМИ З`ЄДНАННЯ ДЕТАЛЕЙ. СКЛЕЮВАННЯ.».
  • ВЧИТЕЛЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ БЄЛІКОВОЇ Ю.М. «ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ НА УРОКАХ ЛІТЕРАТУРИ».
  • ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ХОРОШУН О.М.  «НАТАЛКА ПОЛТАВКА» І.КОТЛЯРЕВСЬКОГО.

ІІ.  МАЙСТЕР – КЛАС ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ ЛІВАДІНОЇ Т.В. З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «У НАС ОДНА ЛИШЕ ПЛАНЕТА»

ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ ФРАГМЕНТУ БІНАРНОГО УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ, АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЗА ТЕМОЮ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ТЕМИ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВКИ-ЗАПРОШЕННЯ»» (ШОВКОПЛЯС О.А., КОЗАЧЕНКО Г.Г., ШОВКОПЛЯС Л.В.).

Уроки дуже сподобалися учасникам семінару, кожен отримав і задоволення,і ідеї для власного досвіду.

Яскравим підсумком семінару став інтегровний виховний захід «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ».

Під час виховного заходу, учасники семінару, забули повсякденні турботи і з великим задоволенням насолоджувалися виступами учнів і вчителів  Байдівської філії та дегустацією чаїв різних країн світу .

Хочемо висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації школи за організовані заходи .

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки ж приємних вражень.

 

 

ТРИВАЄ ЧЕМПІОНАТ СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ «Шкільна футзальна ліга»-2018 серед учнів закладів загальної середньої освіти

14 грудня 2018 року у Старобільській ДЮСШ змаганнями серед учнів 10-11 класів продовжився Чемпіонат Старобільського району з футзалу «Шкільна футзальна ліга»-2018.

До змагань зазначеної вікової категорії долучилися 5 команд із закладів освіти Старобільського району:   Старобільської гімназії,  Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 4,  Шульгинської ЗОШ І-ІІІ ст. та ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.».  Також у змаганнях брала участь   команда Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Чмирівської ОТГ.

За результатами проведених ігор маємо такі результати:

І місце – команда Старобільської гімназії;

ІІ місце – команда Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Чмирівської ОТГ

ІІІ місце – команда Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

17 грудня 2018 року в Старобільській ДЮСШ відбулися ігри Чемпіонату Старобільського району з футзалу «Шкільна футзальна ліга»-2018 серед учнів 8-9 класів.

У зазначених змаганнях брали участь  11 команд із закладів освіти Старобільського району:   Старобільської гімназії, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2, Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 4, Старобільської ЗОШ І-ІІ ст. № 1,  Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст., ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.», Калмиківської ЗОШ І-ІІІ ст., збірна команда Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. та Проїжджанської ЗОШ І-ІІ ст.,  Хворостянівської ЗОШ І-ІІ ст. та Шпотинської ЗОШ І-ІІ ст. Також у змаганнях брали участь  2 команди з Чмирівської ОТГ: Чмирівського НВК «Школа І ступеня – гімназія» та Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За результатами проведених ігор маємо такі результати:

І місце – команда Старобільської гімназії;

ІІ місце – команда Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

ІІІ місце – збірна команда Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. та Проїжджанської ЗОШ І-ІІ ст.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і перемог.

Всеукраїнський тиждень правових знань в закладах загальної середньої освіти району

З метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості учнів  з 10 по 14 грудня 2018 року в  закладах загальної середньої освіти проводився Всеукраїнський тиждень правових знань. Заклади освіти забезпечили  його реалізацію на високому організаційному  та методичному рівнях. Проведенні виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання насильству; Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; лекції,бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри; книжкові виставки.

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!!!

  • 15  грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії . Найкращі результати показали :

11 клас

І місце             Бойко Валерія (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Кучма Вікторія  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

 

  • 15 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Лемонджава Мегі  (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце              Кравцова Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце             Тарашевська Альона (Старобільська гімназія)

9 клас

І місце              Остапенко Дарина (Старобільська  гімназія)

ІІ місце            Черненко Анастасія (Старобільська  гімназія)

ІІІ місце           Скрипник Юлія (Старобільська  СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІІ місце           Верховод Влада (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце           Черевата Анастасія (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

10 клас

І місце            Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Ходеєва Анастасія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Хмизова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

11 клас

І місце             Забірко Єлизавета  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Арістова Аліна (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце             Старікова Маргарта (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

 

  • 15 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної  праці.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Калінін Кирило  (Калмиківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце              Кндрашов Максим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце            Плужніков Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

10 клас

І місце            Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Остроумов Микита (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце          Галушко Андрій (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

11 клас

І місце             Медведев Микита  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Севостьянов Єгор (Старобільська гімназія)

ІІІ місце            Пронько Андрій  (Старобільська гімназія)

 

  • 16 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія )

ІІ місце             Лопатін Данило (Старобільська гімназія)

 

9 клас

І місце              Плужников Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце            Лисих Артем  (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІІ місце           Якиминський Владислав (Старобільська  СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІІ місце           Крамарєв Кирило (Старобільська  гімназія)

 

10 клас

І місце            Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Донченко Андрій (Старобільська гімназія)

 

11 клас

І місце             Зінченко Кирило (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Денькович Миколай (Старобільська гімназія)

ІІІ місце             Полулященко Поліна (Старобільська гімназія)

 

 

  • 16  грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури.  Найкращі результати показали :

9 клас

І місце              Денисенко Діана (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце            Верховод Влада   (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІІ місце           Гудкова Олександра (Старобільська  гімназія)

10 клас

І місце             Кувічко Ангеліна (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Григоренко Юлія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце          Бакуліна Інна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

11 клас

І місце             Сагайдак Каріна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІ ст. №2)

ІІ місце           Вітченко Олеся (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Пєрова Ксенія (Старобільська гімназія)

 

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Члени журі, підсумовуючи результати конкурсу, зазначили, що конкурс був нелегким. Педагоги проходили тест і на психологічну, і на фізичну витривалість, на професійну майстерність і на випробування себе. Тож,  призові місця посіли кращі з кращих. Результатом стала перемога двох учителів, які успішно виконали усі завдання.

Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» визнані:


Ковальова Наталія Петрівна, вчитель географії Орловської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;


Овчаренко Тетяна Миколаївна, вчитель основ здоров’я та хімії опорного навчального закладу «Половинкинська  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів».

Другі місця посіли:

Линник Олена Антонівна, вчитель географії Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст. №4,

Пузирьова Яна Олександрівна, вчитель основ здоров’я Нижньопокровської ЗОШ І-ІІІст.

Третє місце розділили між собою:

Вєтрова Наталія Сергіївна, вчитель основ здоров’я та української мови Верхньопокровської ЗОШ І-ІІ ст.,

Кулієва Лариса Анатоліївна, вчитель основ здоров’я та біології Калмиківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Завершився районний етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019”. Але для учасників конкурсу він буде продовжуватися щодня, на кожному уроці, бо робота вчителя-конкурсанта –   це випробування на професіоналізм , майстерність, людяність, на вміння працювати творчо і формувати гідних будівничих нашої держави.

Вітаємо переможців та лауреатів цьогорічного конкурсу, бажаємо оптимізму, натхнення та успіхів у подальших конкурсних випробуваннях!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!

  • 08 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії. Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Татаренко Юрій  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІ місце             Толстухов Олександр   (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце           Скіпа Вікторія (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце             Куклін Костянтин(Підгорівська  ЗОШ І-ІІІ ст. )

ІІ місце           Іванова Олександра (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

ІІІ місце           Гудкова Олександра (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Довгопята  Світлана (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

10 клас

І місце             Літашов Артем (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Конратьєва Вікторія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце           Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце             Погорєлова Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІ місце           Тихонова Сніжана  (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Павлова Дарина (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Дегтярьов Іван  (Старобільська гімназія)

 

 

  • 09 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія )

ІІІ місце             Лопатін Данило (Старобільськагімназія)

9 клас

І місце             Плужников Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце           Баженова Ксенія (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

10 клас

І місце             Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Сергієнко Єлизавета (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

11 клас

І місце             Полулященко Поліна (Старобільська гімназія)

 

 

  • 09 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.  Найкращі результати показали :

10 клас

І місце             Калюжна Анастасія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце           Протасова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

11 клас

І місце             Сагайдак Каріна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІ ст. №2)

ІІ місце           Плосконос  Ангеліна (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Соболь Дар’я  (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

 

 

СЕМІНАР НА БАЗІ КДНЗ №4 “ТЕРЕМОК”

4.12.2018р. в КДНЗ №4 «Теремок» відбувся семінар на тему: «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» для вихователів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів Старобільського району.

Учасники семінару ознайомилися з плануванням освітнього процесу за технологією «Методичного конструктора», а також розглянули питання «STREAM – освіта: шляхи впровадження».

Педагоги переглянули інтегроване заняття «Чарівний світ казок» в середній групі та заняття гуртка «Відкрий світ» з елементами STREAM – освіти «Таємниці морських глибин» в старшій групі.

ПРОГРАМА “ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ”

В Старобільському районі з жовтня місяця 2018 року в 5 закладах загальної середньої освіти (Старобільська гімназія, Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Старобільська ЗОШ І-ІІ ст., ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст., Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чмирівському НВК «Школа-гімназія» (Чмирівська ОТГ), БФ «СОС. Дитяче містечко» працюють дитячі та батьківські групи за програмою «Діти і війна. Навчання технік зцілення».

Під час занять діти та дорослі освоюють способи управління інтрузивними спогадами й образами. Кожен з них потрохи поповнює свій ресурс в подоланні стресів.

Учасники тренінгових груп вчаться технікам релаксації, планування, “я-твердження”, а також  отримують навички дихальних вправ. Пропрацювали “термометр страху”, «Безпечне місце», метод екрану та вже багато інших корисних вправ.

Під час роботи групи учасники діляться своїми думками, почуттями, досвідом та розповідають про своє життя.

Навчальні техніки ефективні і зможуть застосовуватися в складних ситуаціях.

З 3 по 7 грудня в Старобільську працюють разом з нами наші колеги, Київські тренери Ірина та Олексій Сухови, створюють теплу, дружню, творчу атмосферу, надають методичну та консультаційну допомогу.

Робота за вищезазначеною програмою стала можливою за допомогою  обласного навчально-методичного центру психологічної  служби системи освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Звіт І засідання Районного методичного об’єднання вихователів у КДНЗ №3

06.12.2018р. у КДНЗ № 3 “Дзвіночок” відбулося методичне об’єднання на тему “Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою нетрадиційних технік у різних видах діяльності”.

 

Засідання РМО розпочалося з реєстрації присутніх та привітання учасників РМО завідуючою Кузнецовою Оленою Олександрівною.

Далі, вихователь-методист  Вєтрова Н.С. повідомила тему, яку заплановано розібрати на засіданні та ознайомила з порядком денним.

     

Вже традиційно захід відкривали візитною карткою закладу вихованці старшої та середньої груп, які виступили на степ-платформах, чим і привітали гостей.

Далі з доповіддю «Розвиток творчих здібностей дошкільників засобами образотворчого мистецтва» виступила вихователь молодшої групи Стреблянська В.А.

Потім  вихователем ясельної групи Олійник О.С. була представлена відео-презентація на тему «Нетрадиційні техніки малювання» з докладною розповіддю про ці техніки.

На останок, був проведений майстер-клас із учасниками методичного об’єднання, вихователем молодшої групи Михальченко О.І. на тему «Нетрадиційні види малювання».

Завершилося засідання районного методичного об’єднання підбиттям підсумків почутого та побаченого. А також методист районного МК Коновалова Наталія Борисівна дала свої рекомендації щодо подальшої роботи нашого закладу з цього спрямування.

ПРОЙШОВ ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

                  1 грудня 2018 року у Старобільському районному Будинку творчості дітей та юнацтва до Міжнародного дня інвалідів пройшов цікавий захід «Дорогою добра».

Діти з особливими освітніми потребами та їх батьки мали можливість пограти з героями казки «Аліса в країні див», поспівати разом з молодшою групою вокального колективу БТ.

Яскравим був виступ танцювального колективу «Парадіз» «Давай тусити».

В кінці заходу кожна дитина отримала подарунок. Спонсорами виступили Старобільський територіальний центр реабілітації та Міжнародний БФ «Милосердя-Луганск».