РМО вчителів географії

27 січня 2017 року  учителі географії Старобільського району зібралися  на своє чергове засідання  на базі Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст. №2 (директор Мордовцева Н.П.), де відбувся теоретичний семінар  з теми «Позакласна робота  з географії».

Під час семінару  педагоги мали змогу  познайомитися з  досвідом   проведення позакласної роботи з предмету  учителем Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст. №2  Раушкіною    Світланою Петрівною. Учитель представила  колегам теоретичну частину свого виступу та фрагменти  позакласних заходів , які проводилися учителем  в школі, підкреслила неоціненну роль  позакласних заходів  для виховання учнів та розширення  їх світогляду і знань з предмету. Разом з учнями Світлана Петрівна продемонструвала своїм колегам такі форми позакласної роботи як: географічний квест, дидактична гра на розвиток логічного мислення, розгадування кросворду, геовікторина з визначення назви країн за головними визначними пам’ятками.

Потім педагоги  познайомилися з досвідом  учителя Лиманської ЗОШ І-ІІІст. Ткаченко Людмили Миколаївни щодо створення та використання веб-квестів  в урочній і позаурочній  роботі з предмету географія. Для цього педагоги перейшли до комп’ютерного класу, де мали можливість познайомитися з секретами створення веб-квестів.

Під час круглого столу педагоги поділилися  своїми враженнями  та обмінялися досвідом  щодо організації позакласної роботи  з предмету  у своїх школах.