Співпраця з громадськими організаціями

Фонд Terre des Hommes – це швейцарський громадський та аполітичний фонд, який працює більш ніж в 35 країнах світу. Діяльність фонду зосереджена на питаннях захисту дітей, які опинилася в складних життєвих обставинах.

В Україні фонд розпочав свою діяльність як відокремлений підрозділ Фонду “Terre des Hommes” в Україні на початку 2015 року. З вересня 2015 до лютого 2016 року командою фонду при фінансовій підтримці Дитячого фонду ЮНІСЕФ був успішно реалізований проект у сфері захисту дітей у Луганській області.

На разі, фонд розпочав проект, метою якого є покращення психосоціального стану дітей та дорослих, які постраждали в результаті конфлікту в Луганській області. Даний проект є продовженням попередньої діяльності та дозволить покращити доступ більше 12 000 дітей та дорослих до психосоціальної підтримки на рівні громади та організованого дозвілля на базі освітніх закладів.

7 грудня представник швейцарського громадського  аполітичного  фонду Terre des hommes  Дубровін Кирило доставив в Лиманську ЗОШ І – ІІІ ст. оргтехніку для організації психосоціальних занять та  ігрової діяльності учнів школи.

23 грудня 2016 року три школи Старобільського району отримали подарунки від фонду Terre des Hommes: учні Підгорівської ЗОШ І – ІІІ ст., Лиманської ЗОШ І – ІІІ ст. та Шульгінської ЗОШ І – ІІІ ст. отримали подарунки від Фонду.

Фліпчарт та папір для фліпчарту.

М’які крісла-трансформери:

Набори настільних ігор, канцелярії та спортінвентарю.