Відбувся майстер-клас для заступників директора з виховної роботи


22 лютого 2017 року в приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся майстер-клас для заступників директора з виховної роботи на тему: «Управління самореалізацією учнів в умовах сьогодення».

Своєю системою роботи із зазначеного питання з колегами поділилися  Парамонова Світлана Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Старобільської гімназії та Гоженко Тетяна Сергіївна, практичний психолог Старобільської гімназії.

Заняття вони розпочали незвичайно, створивши  доброзичливу та сприятливу для роботи атмосферу, використавши ігри «Бінго»,  «Айс брейкер» (криголам).

Під час основної частини Світлана Володимирівна розкрила теоретичні основи управління самореалізацією учнів. Познайомила з моніторинговими дослідженнями  з різних видів діяльності учнів в позаурочний час, рівня вихованості, моральних якостей,  методиками їх проведення та результатами  обробки, які проводилися для успішного планування та наступної діяльності. Також представила модель управління самореалізацією школяра в Старобільській гімназії.

Для практичного використання в роботі Гоженко Тетяна Сергіївна провела ряд інтерактивних   ігор, які використовуються в роботі з учнями та батьками, зокрема «Гарячий стілець», «Чарівний трикутник» та ін.

Майстер-клас супроводжувався показом навчальних відеороликів, які доречно використовувати в роботі з класними керівниками, учнями, батьками.

Завершився майстер-клас «листівкою бажань», під час якого кожен учасник отримав побажання та настанову для роботи від колег.

Залишити відповідь