Семінар – тренінг на тему «Творча майстерність бібліотекаря»

З метою  активізації роботи шкільного бібліотекаря по залученню дітей до читання, методистом Старобільського РМК Степановою Т.І. та керівником РМО шкільного методичного об’єднання  Кравцовою О.О. відбувся семінар – тренінг  на тему «Творча майстерність бібліотекаря».

23 шкільних бібліотекаря  гостинно зустріла Старобільська ЗОШ І ст. № 2. Розпочалося засідання з визначення правил проведення тренінгу. Кожен із учасників написав свої очікувана від заняття, прикріпив їх на «Дерево очікування» та представив «свій герб», який показує найяскравіші сторони володаря.

Вправа «Що про мене сказали б мої колеги…», сприяла зменшенню емоційного напруження та поліпшенню настрою учасників.

За допомогою руханки «атоми і молекули» об’єдналися в групи і  кожна група розкрила своє бачення  творчого бібліотекаря.

З великою зацікавленістю учасники тренінгу слухали виступ бібліотекаря Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4 Скробової Г.М., яка розповіла про методи залучення дітей до читання, які вона впроваджує в свою роботу.

Відпочивши з руханкою «Австралійський дощ», групи бібліотекарів активно співпрацювали  над вирішенням наступних проблем: «піарники» сворювали візитку та презентували свою бібліотеку, «проектувальники» зображали схематично сюжет твору «Ромео та Джульета», «актори» розіграли сценку «Залучаємо учня до читання», «дослідники» склали кругову діаграму «Ідеальний бібліотекар».

Як підсумок семінару на «дереві очікуванні» з’явилися плоди роботи – «яблучка»  із написаними побажаннями та враженням  від заходу.

На завершення всі бібліотекарі об’єдналися в коло друзів і побажали один одному творчості, креативності ,миру та достатку.

Залишити відповідь