Переможці всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» зустрілися з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич

 

Напередодні Дня працівників освіти Міністр Лілія Гриневич зустрілася із переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», які вибороли першість у 4 номінаціях: «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика» та «Музичне мистецтво», та вручила їм нагороди.

На зустрічі був присутній наш колега Кобиляцький Володимир Петрович, вчитель інформатики Старобільської гімназії, лауреат конкурсу “Учитель року -2017” у номінації “Інформатика”.

Освітяни отримали Почесні грамотами Кабінету Міністрів України та Грамоти Верховної Ради України.

Міністр запросила учителів до розмови. Насамперед йшлося про ухвалений Закон України «Про освіту» та впровадження реформи Нова українська школа, яка передбачає не тільки новий зміст, а й методи навчання.

Учителі з Міністром обговорили оновлення навчальних програм, упровадження дванадцятирічки й профільної школи, особливості STEM та інклюзивної освіти, питання довіри до школи, зокрема з боку батьків.

Окремо зупинилися на вдосконаленні організації конкурсу «Учитель року». Наприклад, учителі запропонували не оприлюднювати відеоматеріали конкурсних випробувань до завершення конкурсу. Це, на їхню думку, має забезпечити об’єктивність оцінювання та рівні умови для кожного з конкурсантів.

Вітаємо Володимира Петровича та Бажаємо ніколи не зупиняйтися на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть вам досягти омріяної мети.

З повагою,

методисти Старобільського РМК

Залишити відповідь