І засідання районного методичного об’єднання  КДНЗ № 11 «Сонячний»

 

У 2017– 2018 навчальному році навчальний заклад продовжує розглядати проблему сенсорного розвитку за темою «Дитина у світі сенсорики». 18 жовтня 2017 року відбулося І засідання  районного методичного об’єднання вихователів за темою: «Нюхова та смакова сенсорні системи». Новим керівником методичного об’єднання з цього навчального року стала вихователь Григоренко Валентина Василівна.

 В теоретичну частину ввійшла доповідь «Сенсорний розвиток нюхової та смакової систем».  У якій було розкрито значення органів нюху та смаку в житті дитини, описано особливості культури харчування у дитячому садку. Проведено гру «Коробочки з запахами» з ускладненням для педагогів, у якій брали участь вихователі дитсадків.

У практичну частину увійшли майстер-клас «Цілюща мандала зі спецій, трав та прянощів» від практичного психолога Матви Анни Валеріївни та комплексне заняття з валеології у середній групі «Наші помічники – органи чуття», вихователь Мордовцева Ірина Вікторівна.  Анна Валеріївна розповіла про види мандал, їх походження та запропонувала вихователям власноруч взяти участь у виготовленні мандали з прянощів.

 

Наприкінці заходу діти старших та середніх груп виступили з танком «Вітамінки».

Засідання виявилось цілеспрямованим, насиченим та плідним.

Залишити відповідь