ТЕЛЕМІСТ «СХІД І ЗАХІД РАЗОМ. ДІТИ» на базі ЛИМАНСЬКОЇ ЗОШ

Першого грудня в рамках проекту «Схід і Захід разом. Діти» в Лиманській ЗОШ І – ІІІ ступенів було організовано і проведено скайп-міст між вихованцями Палацу дітей та молоді з міста Нетішин

Хмельницької області та їхніх однолітків.

Ініціював таку форму роботи  полковник ЗСУ Олександр Зайчук. Військові стали “місточком”, що сполучив дітей сходу і заходу України. Всього на 40 хвилин, але це лише перша ластівочка. Діти були настільки відкриті та спраглі до спілкування, що ведучим майже не було роботи. Загалом, з обох сторін було понад двадцятеро дітей, звичайно ж що і педагоги теж взяли участь.  Зустріч пройшла,як-то кажуть, “в теплій, дружній атмосфері”.  Гомоніли про все на світі – школу, предмети,вивчення мов, плани на майбутнє,  гуртки, вподобання і хоббі дітей.

Жартували та сміялися один з одного, мов вже давно знайомі та розмовляють не через 1000 кілометрів, а тут, поряд. А бойз-бенд нетішинських хлопців ще й виконав один з хітів покійного Кузьми Скрябіна. Для нас, дорослих, важливо відчувати, що діти розуміють одне одного та ростуть друзями-братами і сестрами своїм землякам з інших куточків країни. І здогадайтеся що? Нетішинці запросили Лиманчан в гості на Різдво. Колядки, Святий вечір, Хмельницький, Рівне, Острог – програма культурна та насичена. Житимуть діти з Луганщини в сім’ях таких же українців в Нетішині!Маємо надію на зустріч!

Залишити відповідь