ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!РЕЗУЛЬТАТИ.

09 грудня  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

 

 

 

 

Найкращі результати показали :

8 клас

 І місце            Булава Світлана (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»),

ІІ місце           Куклін Костянтин (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.),

ІІІ місце          Іванова Олександра (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3).

9 клас

І місце            Головко Карина (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Кондратьєва Вікторія (Старобільська гімназія),

 

ІІІ місце         Пономарьов Кирило (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»).

 

10 клас

 І місце            Погорєлова Анна (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4),

ІІ місце            Дегтярьов Іван (Старобільська гімназія),

ІІІ місце           Решетняк Назар (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

11 клас

І місце             Колісниченко Ілля  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3),

ІІ місце          Овчаренко Артем  (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»),

ІІІ місце         Бутков Олександр (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

10 грудня  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з ПРАВОЗНАВСТВА. Найкращі результати показали :

9 клас

І місце            Головко Карина (Старобільська гімназія),

ІІ місце           Кокал Маргарита  (Старобільська гімназія),

ІІІ місце          Григоренко Юлія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2),

ІІІ місце         Сергієнко Владислав (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»).

10 клас

 І місце            Бойко Валерія  (Старобільська  гімназія),

ІІ місце            Черв’як Олександра  (Старобільська ЗОШ  ІІ-ІІІ ст. №2),

ІІІ місце           Решетняк Альона  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3).

  11 клас

І місце             Хоруженко Яна  (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3),

ІІ місце          Овчаренко Артем  (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»),

ІІІ місце         Ковальова В.М.  (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

10 грудня  2017 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІНФОРМАТИКИ. Найкращі результати показали :   8 клас

 І місце            Плужников Вадим (Старобільська СЗОШ ІІ-ІІІст. №2)

9 клас

І місце            Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

10 клас, 11 клас – переможці не визначені через набрану низьку кількість балів.

 

 

Залишити відповідь