Звіт Калмиківської ЗОШ про проведення акції “16 днів проти насильства”

З 25 листопада по 10 грудня 2017 року в Калмиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення поінформованості дітей та батьків з питань наявності причин, наслідків насильства та розвитку безпечної поведінки.

Jpeg

27 листопада учні школи разом з педагогом-організатором Толок І.О. оформили стенд у формі серця, на якому була розміщена інформація про важливі дати, які охоплює шістнадцятиденний період акції. Цей стенд учні школи доповнювали своїми роботами протягом усієї акції.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Для учнів 7-11 класів проведено виховну годину – «СНІД – загроза людству».  На ній діти мали змогу висловити свої думки стосовно хвороби, писали побажання ВІЛ-інфікованим людям(на паперових долоньках), переглянули відео про шляхи передачі ВІЛ.

5 грудня, у Міжнародний день волонтера, класні керівники провели усні журнали, та учні молодшої школи провели акцію «Маленькі добродії», зібравши канцелярію для учнів нашої ж школи.

6 грудня до Міжнародного дня прав людини, Виноградова Світлана Олексіївна, провела практичне заняття «Сім стрічок конвенції ООН» з учнями 7 класу. Бібліотекар Кутова Світлана Шотаївна оформила виставку книг «Діти і закон».

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

 

Залишити відповідь