Модель ООН на базі Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4

У 2016-2017 н.р. Старобільська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №4 стала учасником міжнародного проекту «Глобальна освіта». У рамках даного проекту навчальний заклад приймав участь у курсі «Школа – територія прав людини».

Курс «Школа територія прав людини» дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури прийняття рішень, побудувати дієве шкільне самоврядування, фахово викладати спеціальні курси, знайти однодумців, стати частиною команди «Школи – території прав людини» та багато іншого. Дякуючи участі навчального закладу в даному курсі, в 2017-2018 н.р. команда учнів нашої школи стали учасниками обласної навчальної гри «Модель ООН», гри, що імітує засідання справжніх комітетів протягом засідання членів Організації Об’єднаних Націй.

14-15 грудня 2017 року було проведено Модель ООН в Старобільській ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4. В навчальній грі прийняли участь учні 9-11 класів Старобільської гімназії, Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. №3, Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 та Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4.

Урочисте відкриття заходу відбулося в Старобільській РДА. Потім почалася кропітка робота в комітетах, де вирішувались наступні питання: «Якісна освіта у світі» та «Підтримання миру на Землі». Після завершення роботи комітетів було прийнято резолюції за даними темами.

Після дводенної роботи всі учасники були нагороджені сертифікатами та обрано кращих делегатів, які прийматимуть участь в обласній Моделі ООН в наступному році.

Адміністрація та педагогічний колектив Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4 висловлюють слова подяки всім учасникам гри, колективам навчальних закладів м. Старобільськ, які прийняли участь у Моделі ООН та підготували делегатів.

Залишити відповідь