Районний семінар вчителів зарубіжної та світової літератури

13 грудня 2017 року на базі Старобільської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся районний семінар вчителів зарубіжної та світової літератури, в рамках якого були розглянуті актуальні проблеми сучасного уроку літератури та запропоновані шляхи їх вирішення. Своїм досвідом поділилися вчителі міських та сільських закладів освіти, а також відвідали урок літератури у 10-му класі, проведений вчителем вищої кваліфікаційної категорії, вчителем-методистом Дехтярь Іриною Михайлівною за темою: «Внутренний  монолог как средство характеристики литературного героя. Дневник Печорина (по роману М.Ю. Лермонтова «Герой нашего времени»)».

 

 

 

 

 

 

Характеризуючи урок, можна стверджувати – це витвір мистецтва, в якому присутні і краса, і натхнення думки, і радість пошуків, створенні спільними зусиллями учнів і вчителя.

«Родзинкою» семінару став перегляд відеоролика, в якому учні 10-х провели опитування мешканців міста на тему: «Роль класичної літератури та літературних героїв у моєму житті». Цей ролик ще раз підтвердив думку вчителів про те, що література – важливий предмет шкільної програми, який формує світогляд та загальну культуру людини.

Залишити відповідь