СВЯТО МИКОЛАЯ

 19 грудня православні люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

В школах району також святкували цей день.  Так,  в Лиманській ЗОШ І – ІІІст. відбувся святковий ранок  для учнів 1-6 класів “Святий Миколай”. Ранок підготовлений членами учнівського співврядування та педагогом-організатором школи. На святі панувала доброзичлива атмосфера. В кінці заходу діти отримали від Миколая солодощі. (фотозвіт додається)

До учнів початкових класів Підгорівської школи завітав на гостину Святий Миколай. Захід розпочався урочистою піснею “Ой хто, хто Миколая любить”. Діти розповідали про свої добрі справи, дізналися більше про це свято та його святкування, ставили театральні мініатюри та з задоволенням співали пісні, розповідали вірші для Миколая. Роль Миколая дісталась випускнику Долинському Миколі.

19 грудня Святий Миколай завітав і до Калмиківської школи та пригощав учнів чарівними смаколиками.

У школі відбулося театралізоване свято для учнів 1-11 класів. Діти отримували як  подарунки, так і різочки, що закликали їх до гарної поведінки у наступному році. Учні співали, читали вірші, загадували загадки, танцювали.

Захід мав на меті привернути увагу до свята, а також покликаний сіяти в дитячі душі добро та віру.

 

Старобільський РМК дякує адміністрацію Калмиківської, Лиманської та Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на своєчасно надану інформацію.

Фотозвіт додається

Залишити відповідь