У СТАРОБІЛЬСЬКІЙ ЗОШ ІІ-ІІІ СТ. № 2 ВІДБУВСЯ “ФЕСТИВАЛЬ ШКІЛЬНИХ ТАЛАНТІВ”

     Щороку учні Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2  з нетерпінням чекають на завершення зимових канікул, бо наприкінці січня у закладі освіти завжди проводиться  фестиваль шкільних талантів. У 2018 році він пройшов під гаслом: «Я – частинка талановитого народу України».

Всі учні школи дуже відповідально поставилися до участі у заході. Діти наполегливо шукали в собі приховані таланти: вони співали, танцювали, проводили репеттиції гри на музичних інструментах, ліпили, малювали, читали реп, складали байки та вірші.

Кожна дитина прагнула до творчості, використовуючи свій талант та всі доступні засоби.

 

 

 

Під час обговорення  номерів фестивальної  програми, члени журі враховували: унікальність таланту; яскравість та якість виконання; відповідність зовнішнього вигляду учасника тематиці номеру; вміння показати свій талант глядачам (характер виконання, чарівність виконавця, вміння створити настрій номеру  та  виділити себе з поміж інших учасників фестивалю). Відповідно до рекомендацій МОН України, номери учасників повинні були сприяти формуванню в дітей та дорослих: національних та загальнолюдських цінностей; національної свідомості та патріотизму, а також особистісних якостей, що притаманні громадянину України.

Всіх учасників фестивалю було нагороджено Дипломами.  Відповідно до рішення журі, учасникам, що відповідали всім критеріям оцінювання (щодо «Положення про проведення фестивалю шкільних талантів в Старобільській ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2»), вручено  пам’ятний приз – статуетку «Шкільна зірочка».

Шкільний колектив висловлює вдячність членам журі фестивалю, які професійно, об’єктивно та справедливо оцінювали результати творчої роботи учнів. Це викладачі Старобільскої школи мистецтв Карцева Людмила Іванівна та Цимбаліст Наталія Юріївна, а також учитель Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №2 Комарова Юлія Леонідівна

Залишити відповідь