Звіт про проведення ІІ засідання районного методичного об’єднання КДНЗ № 11 «Сонячний»

7 лютого 2018 року відбулося ІІ засідання районного методичного об’єднання вихователів на тему «Театралізована діяльність дошкільників як засіб сенсорного розвитку дітей». Були присутні вихователі Старобільського району.

Федаєва Ірина Олександрівна виступила з доповіддю «Театралізована діяльність як засіб сенсорного розвитку дітей. Види театрів», в якій розкрила суть театралізації та сенсорного розвитку дошкільників та різноманітність стендового, настільного та лялькового театру.

Заняття з театральної діяльності у старшій групі «Подорож до країни казок та фантазій» провела вихователь Кульгава Анна Віталіївна.  Діти брали участь у інсценуванні казки, намагалися точно відтворити репліки героїв, відображати деякі ігрові дії та передавати нескладні емоційні стани персонажів.

Іваненко Олена Петрівна продемонструвала ігрові вправи у логопедичній групі «Ігрова мозаїка», в яких діти розвивати мілку моторику рук та артикуляційний апарат за допомогою уявних персонажів авторської казки вихователя.

Практичний психолог Матва Анна Валеріївна з педагогами відпрацьовувала техніку «Психодрама як інструмент театралізації в роботі психолога». Педагоги мали змогу взяти участь у вправах творчого характеру.

Яскравою нотою доповнення до засідання виявилась виставка різних видів театру.  Більшість з яких були виготовлені власноруч та за допомогою батьків.

Кожен з присутніх висловив своє враження та здобув для себе щось нове та корисне.

 

Залишити відповідь