Виховні заходи присвячені 100-річчю Герба Батьківщини

У закладах загальної середньої освіти Старобільського району  відбулися виховні заходи, присвячені 100-річчю Герба Батьківщини.

 

У Лиманській школі учні  1-11 класів взяли участь в заходах  . Діти вивчали історію походження Тризуба, вчились його малювати, говорили про основні етапи становлення держави, згадували про флешмоб “Наш Герб – Тризуб, у ньому сила Отця небесного і сина” , що відбувся восени разом з військовослужбовцями.

 

 

 

 

 

 

 

 

У Верхньопокровській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся флеш-моб, присвячений 100-річчю з дня затвердження Тризуба державним гербом Української народної республіки. В ньому взяли участь учні 1-9 класів та вчителі школи (56 учнів, 10 вчителів).

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою розширення знань дітей про державні символи України; наголошення на необхідності оберігати, як святиню, все те, що пов’язує нас із рідною землею; виховання любові до націо­нальних традицій, народної мудрості, поваги і бережливого ставлення до символів нашої держави, почуття патріотизму в Нижньопокровській ЗОШ І-ІІІ ступенів 26 лютого 2018 року були проведені такі заходи:

  1. Виховні години «Символи моєї держави»
  2. Загальношкільний захід «Тризуб – це Україна».

 

Проведені заходи були цікаві, змістовні, сприяли обізнаності та поінформованості учнів школи щодо державних символів України, зокрема тризуба, історії їх виникнення, а також  впливали на формування патріотичних почуттів школярів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні Проїжджанської  та Шульгинської шкіл також прийняли участь в акції “Тризуб”.

 

Залишити відповідь