Звіт про проведення ІІІ засідання районного методичного об’єднання КДНЗ № 11 «Сонячний

20 квітня 2018 року відбулося ІІІ засідання районного методичного об’єднання вихователів на тему «Образотворча діяльність як засіб сенсорного розвитку дітей». Були присутні вихователі Старобільського району.

Мордовцева Ірина Вікторівна виступила з доповіддю «Сенсорний розвиток як основа формування творчих здібностей дошкільників», в якій розкрила зміст образотворчої діяльності у формуванні творчих здібностей нетрадиційними техніками зображення.  Виступ був доповнений фрагментами занять з нетрадиційної образотворчої діяльності усіх вікових груп. Результати робіт були розміщенні на виставці.

Заняття з нетрадиційного малювання у середній групі «сади цвітуть» провела вихователь Федаєва Ірина Олександрівна.  Діти брали участь у малюванні квітучого дерева  за допомогою видування фарби через соломинку та кольорових мильних бульок.

Практичний психолог Матва Анна Валеріївна з педагогами відпрацьовувала техніку «Sand-play» – терапії. Педагоги мали змогу взяти участь у роботі з піском. Також вихователі ознайомилися з юнгіанською та арт-терапевтичною (з підсвіткою) пісочницями.

Кожен з присутніх висловив своє враження та здобув для себе щось нове та корисне.

Залишити відповідь