Районний семінар учителів економіки

19 квітня  на базі  відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів економіки у формі круглого столу на тему: «Екологічна економіка. Глобальні економічні проблеми сучасності, їх природа, шляхи вирішення».

На засіданні були розглянуті питання щодо  формування вчителями району в учнів екологічної та інформаційно-цифрової компетентностей.

Про екологію, як науку, її проблеми та шляхи подолання цих проблем, виступила вчитель екології та економіки Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бриніна О.Г.. Керівником РМО Луганською Ларисою Леонідівною викладено матеріали про екологічну економіку. До проведення круглого столу долучилися всі вчителі економіки району, висвітливши роботу учнів своїх шкіл, використовуючи    інформаційно-цифрові технології (презентації, відео, друкований матеріал).

Також були розглянуті питання участі учнів у  олімпіаді з фінансової грамотності, у проведення всесвітнього тижня грошей.  Вчителі економіки ознайомлені з проектом «Старгород» економічного розвитку  та інвестування  Старобільского району за поданням  голови Старобільскої РДА Гаркавого А.І..

За підсумками круглого столу визначені напрямки роботи з учнями щодо екологічної та інформаційно-цифрової компетентності у школі.

Залишити відповідь