Родинне свято у Курячівській школі на тему «Батьківщина-це домівка. Батьківщина-це Україна»

У рамках тижня молодого педагога вчителі Курячівської ЗОШ І-ІІ супенів відвідали відкритий урок  української літератури в 5 класі «Батьківщина-це домівка. Батьківщина-це Україна».  Осипченко Ольга Володимирівна працює в школі лише з вересня 2017 року. Але за цей короткий час вона здобула авторитет серед колег і батьків, та щиру любов своїх вихованців.

 

Розпочався урок авторським віршем Ольги Володимирівни, адже вона вже кілька років друкує свої твори у «Віснику Старобільщини». Протягом уроку діти читали твори про родинні свята. Кожен учень підготував розповідь про свою родину та її традиції. Школярі, навіть, співали пісні про родину, щоб довести Бабі-Язі, яка намагалася завадити їхньому святу, що родина це головний скарб кожної людини.

Вся система уроку була чітко продуманим і спланованим процесом. На уроці літератури, згідно вимогам чинної програми було опрацьовано текстовий матеріал у поєднанні з аудіо і відео файлами. Кожен вид роботи закінчувався висновками, що є важливим критерієм роботи з учнями цієї вікової категорії.
На уроці панувала сімейна атмосфера. Учні були глядачами, спостерігачами й акторами водночас, що дало змогу досягти виконання триєдиної мети та вплинути на емоційну – чуттєву сферу учнів.
Вдалий підбір завдань, психологічна взаємодія з дітьми, логічність, інтегрованість – все це допомагає не лише контролювати процес навчання, а й виховувати справжнього думаючого читача, знавця літератури та просто Людини.

Наприкінці уроку кожен присутній член маленької родини 5 класу та присутні гості отримали смаколики.

Залишити відповідь