Прес-реліз Старобільської ЗОШ І-ІІ ст. №1 про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Луганщина: краєзнавчі розвідки

24 квітня 2018 року на базі ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Луганщина: краєзнавчі розвідки».

Протягом лютого-березня учні району прийняли участь у обласному конкурсі «Краєзнавчі публікації», який був започаткований Луганською обласною організаціє Національної Спілки краєзнавців України. На конференції Лук’яненко Д.В. – вчитель правознавства Старобільської ЗОШ І-ІІ ступенів № 1, член Правління ЛОО НСКУ та Бадер А.В. – заступник Голови ЛОО НСКУ, директор НН ІІМВСПН ДЗ «ЛНУ імені Т.Шевченка» нагородили переможців грамотами та заохочувальними призами.

 

 

 

 

Пленарне засідання розпочалося з привітань. Доповіді на пленарному засіданні були різнорідними за тематикою. Учитель правознавства Дмитро Валерійович Лук’яненко доповідав про діяльність АБВЕРу і РСХА на Старобільщині в період фашистської окупації. Він також зупинився на боротьбу НКВС і Смерша проти фашистської агентури.

Після виступу всіх доповідачів конференція продовжилася по секціях.

Залишити відповідь