ТАЛАНТИ ТВОЇ, СТАРОБІЛЬЩИНО!!!!

Завершується 2017-2018 навчальний рік. За його підсумками 25 травня 2018 року в районному Будинку культури імені Т.Г. Шевченка відбулося свято «Таланти твої, Старобільщино!», на якому вшановувалися учні, які стали переможцями олімпіад, конкурсів, спортивних змагань і педагогів, які підготували юних переможців.

У фойє Будинку культури була організована алея слави кращих із кращих учнів і їхніх наставників.

Відкрило свято сузір’я зірок танцювального ансамблю «Парадіз» РБТДЮ. А потім, як калейдоскоп, мінялися на сцені талановиті діти і вчителі Старобільщини. Це були переможці всеукраїнських та обласних олімпіад, творчих конкурсів, фестивалів, виставок художньо-естетичного напряму, спортивних змагань; художні колективи, вчителі, керівники гуртків, які розвивали таланти наших дітей. Усі вони отримали грамоти, сертифікати, цінні подарунки, грошові винагороди від відділу освіти Старобільської РДА.

Уперше визнано абсолютних переможців у чотирьох номінаціях:

«Ерудит року», «Відкриття року», «Кращий спортсмен року» і «Кращий вчитель року». Номінантами відповідно стали:

  • Кондратьєва Вікторія, учениця Старобільської гімназії
  • Шокотова Олеся, вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва
  • Корж Станіслав, вихованець Старобільської ДЮСШ
  • Тростянська Валентина Петрівна, вчитель української мови і літератури Старобільської гімназії.

Церемонія нагородження супроводжувалася святковим дійством. На сцені вирували музично-хореографічні композиції, лилися пісні, звучали вірші, які чергувалися з вітаннями гостей, інтерв’ю переможців, вчителів і батьків.

Свято завершилося, але не зупинився розвиток талановитих людей Старобільщини, бо вони постійно у пошуці, у нових великих і малих звершеннях.

Тож, до нових зустрічей, таланти твої, Старобільщино!

Залишити відповідь