Британська Рада (British Council) на базі Старобільської СЗОШ І-ІІІ ст. №3

Британською радою за підтримки Міністерства закордонних справ Великої Британії в рамках фонду Східного партнерства Європейського союзу в Луганській області розпочато новий проект зі створення мережі англійських ресурсних центрів у 20 школах Донецької та Луганської областей. Серед 10-ти  закладів загальної середньої освіти Луганської області, визначених для ресурсних центрів, і наша Старобільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Учителем-фасилітатором ресурсного центру призначено вчителя вищої кваліфікаційної категорії, керівника  районного методичного об’єднання вчителів англійської мови Білоус Світлану Володимирівну.

Британська Рада (British Council) – міжнародна організація, що функціонує під патронатом королеви Великої Британії та уряду Об’єднаного Королівства у 110 країнах світу. Від моменту заснування в 1934 році, як благодійної організації, місією Британської Ради стала розбудова взаємовигідних культурних та освітніх відносин між Сполученим Королівством та іншими країнами, поширення британських творчих ідей, досягнень та культури у світі. Перше представництво у Києві було відкрито у листопаді 1992 року після підписання Угоди про співробітництво між Україною та Великою Британією. Британська Рада стала головною культурною інституцією у цьому напрямі. Завдячуючи Британській Раді, зміцнюються  зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, розбудови вищої освіти та суспільства.  Рада надає українцям можливість здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку, а також проводить іспити та тести для здобуття британських дипломів.

 

Тож аудиторія викладачів та учнів поширилася на всю країну: українці отримали доступ до семінарів із методики викладання англійської, тренінгів, матеріалів із викладання та вивчення мови, конференцій та круглих столів.

У травні 2018 року Британська Рада забезпечила оформлення англійського ресурсного центру у приміщенні  Старобільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №3  та надала для роботи велику кількість методичної, навчальної та художньої літератури, яка сприятиме покращенню викладання та вивчення англійської мови. Із вересня 2018року в школі працює три клуби: для молодших школярів, для учнів середніх та  старших  класів.

Запропонована Британською Радою форма навчання мотивуватиме учнів  Старобільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №3  до якісного  оволодіння англійською мовою-  мовою міжнародного спілкування..

Залишити відповідь