Відбувся проект професійного розвитку для вихователів ЗДО

Робота з батьками завжди була традиційною складовою дошкільної освіти , адже заклад дошкільної освіти є першим соціальним середовищем, з якого дитина потрапляє до сім’ї.

З метою пошуку інноваційних шляхів ,спрямованих на формування взаєморозуміння та довіри, побудови партнерської взаємодії  між закладами  дошкільної освіти  з родиною 16.10.,17.10., та  19.10. 2018 року  у Старобільську  відбувся проект професійного розвитку  « Партнерська  взаємодія  з батьками вихованців  закладів дошкільної  освіти», який  провів  ЛОІППО для вихователів закладів дошкільної освіти  Старобільського, Сватівського та Біловодського  районів. Науковці та викладачі  інституту  Калько І. В., Байдик В. В. і Чумак Н.О.  проводили  тематичні  лекції та тренінги  з питань  налагодження співпраці  та партнерських взаємовідносин  дитячого садка з сім’ю.

На тренінгах  розглядались такі питання : « Як уникнути конфліктів під час спілкування з батьками», « Формування  пихолого-педагогічної культури батьків».    Педагоги  обговорювали типові  ситуації з педагогічної практики  де описано не завжди правильні   дії педагогів. Після чого визначали  правильні рішення.  Педагоги  складали кодекс  поведінки в родині, 10 золотих правил для дівчаток і хлопчиків.  У роботі проекту найважливішим  було   усвідомлення  вихователями створення  рівноправного партнерства де діти + батьки + педагоги  є щаслива велика сім’я.

Залишити відповідь