ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД!!!

  • 15  грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії . Найкращі результати показали :

11 клас

І місце             Бойко Валерія (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Кучма Вікторія  (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

 

  • 15 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Лемонджава Мегі  (Підгорівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце              Кравцова Анна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце             Тарашевська Альона (Старобільська гімназія)

9 клас

І місце              Остапенко Дарина (Старобільська  гімназія)

ІІ місце            Черненко Анастасія (Старобільська  гімназія)

ІІІ місце           Скрипник Юлія (Старобільська  СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІІ місце           Верховод Влада (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце           Черевата Анастасія (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

10 клас

І місце            Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Ходеєва Анастасія (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Хмизова Валерія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

11 клас

І місце             Забірко Єлизавета  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Арістова Аліна (Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце             Старікова Маргарта (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

 

  • 15 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з технічної  праці.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Калінін Кирило  (Калмиківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас

І місце              Кндрашов Максим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІ місце            Плужніков Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

10 клас

І місце            Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІ місце            Остроумов Микита (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №4)

ІІІ місце          Галушко Андрій (ОНЗ «Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.»)

11 клас

І місце             Медведев Микита  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Севостьянов Єгор (Старобільська гімназія)

ІІІ місце            Пронько Андрій  (Старобільська гімназія)

 

  • 16 грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики.  Найкращі результати показали :

8 клас

І місце               Домарєва Анастасія  (Старобільська гімназія )

ІІ місце             Лопатін Данило (Старобільська гімназія)

 

9 клас

І місце              Плужников Вадим (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце            Лисих Артем  (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІІ місце           Якиминський Владислав (Старобільська  СЗОШ І-ІІІ ст. №3 )

ІІІ місце           Крамарєв Кирило (Старобільська  гімназія)

 

10 клас

І місце            Фоменко Дмитро  (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Воробйова Єлизавета (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Донченко Андрій (Старобільська гімназія)

 

11 клас

І місце             Зінченко Кирило (Старобільська гімназія)

ІІ місце             Денькович Миколай (Старобільська гімназія)

ІІІ місце             Полулященко Поліна (Старобільська гімназія)

 

 

  • 16  грудня 2018 року відбувся ІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури.  Найкращі результати показали :

9 клас

І місце              Денисенко Діана (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІ місце            Верховод Влада   (Старобільська  ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2 )

ІІІ місце           Гудкова Олександра (Старобільська  гімназія)

10 клас

І місце             Кувічко Ангеліна (Старобільська гімназія)

ІІ місце           Григоренко Юлія (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце          Бакуліна Інна (Старобільська СЗОШ І-ІІІ ст. №3)

11 клас

І місце             Сагайдак Каріна (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІ ст. №2)

ІІ місце           Вітченко Олеся (Старобільська гімназія)

ІІІ місце          Пєрова Ксенія (Старобільська гімназія)

 

Залишити відповідь