ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА БАЗІ БАЙДІВСЬКОЇ ФІЛІЇ

Відповідно до плану роботи Старобільського районного методичного кабінету на базі Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст. 14 грудня  2018 року відбувся районний семінар вчителів англійської мови, трудового навчання, зарубіжної літератури, біології та української літератури з теми «Використання проектних технологій в діяльності ЗЗСО».

Розпочався семінар виступом директора Байдівської філії Половинкинської ЗОШ І-ІІІ ст. Бєлікової Ю.М., яка підготувала презентацію з  теми семінару «Використання проектних технологій в діяльності ЗЗСО».

Практична частина семінару також була різнобарвна і насичена, ілюструвала тему семінару. Цікавими та корисними для учителів були:  

І. ДЕМОНСТРАЦІЯ ФРАГМЕНТІВ УРОКІВ:

  • ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ КОЗАЧЕНКО Г.Г. «ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ»
  • ВЧИТЕЛЯ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ШОВКОПЛЯС О.А. «ПРОЕКТУВАННЯ ВИРОБІВ. ТЕХНОЛОГІЙ ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБЛЕННЯ. ПРИЙОМИ З`ЄДНАННЯ ДЕТАЛЕЙ. СКЛЕЮВАННЯ.».
  • ВЧИТЕЛЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ БЄЛІКОВОЇ Ю.М. «ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ НА УРОКАХ ЛІТЕРАТУРИ».
  • ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ХОРОШУН О.М.  «НАТАЛКА ПОЛТАВКА» І.КОТЛЯРЕВСЬКОГО.

ІІ.  МАЙСТЕР – КЛАС ВЧИТЕЛЯ БІОЛОГІЇ ТА ГЕОГРАФІЇ ЛІВАДІНОЇ Т.В. З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «У НАС ОДНА ЛИШЕ ПЛАНЕТА»

ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ ФРАГМЕНТУ БІНАРНОГО УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ, АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЗА ТЕМОЮ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ТЕМИ «ВИГОТОВЛЕННЯ ЛИСТІВКИ-ЗАПРОШЕННЯ»» (ШОВКОПЛЯС О.А., КОЗАЧЕНКО Г.Г., ШОВКОПЛЯС Л.В.).

Уроки дуже сподобалися учасникам семінару, кожен отримав і задоволення,і ідеї для власного досвіду.

Яскравим підсумком семінару став інтегровний виховний захід «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ».

Під час виховного заходу, учасники семінару, забули повсякденні турботи і з великим задоволенням насолоджувалися виступами учнів і вчителів  Байдівської філії та дегустацією чаїв різних країн світу .

Хочемо висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації школи за організовані заходи .

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки ж приємних вражень.

 

 

Залишити відповідь