ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДРЦОЯО. ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

                                             18 грудня 2018 року у районному Будинку культури  імені Т.Г.Шевченка  було дуже людно: сюди на зустріч із методистом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти ЯРЕМЕНКО Вікторією Григорівною з’їхалися і зійшлися  одинадцятикласники усього Старобільського району, студенти  Старобільського  педагогічного коледжу  і Старобільського відокремленого  підрозділу «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка», представники батьківської громади. Невдовзі  у випускників шкіл розпочнеться гаряча пора, тому вчасно про головне  з ними говорили  авторитетні спеціалісти.

Вікторія Григорівна  розповіла присутнім  про особливості  чинного і пробного  ЗНО-2019, вступної кампанії  2019 року, відповідала на поставлені запитання.

Потім слово взяла  вчитель української мови  і літератури  Старобільської СЗОШ І-ІІІст. №3 Іщик Катерина Йосипівна, яка ознайомила зацікавлених слухачів  із особливостями написання  власного висловлення на ЗНО з української мови, застерегла від можливих помилок, надала цінні поради.

На завершення  зустрічі  перед присутніми  виступила  відповідальний секретар приймальної комісії Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка Ярослава Ігорівна Юрків: вона провела  невеликий  профорієнтаційний екскурс  для майбутніх  абітурієнтів.

 

Залишити відповідь